XIX Niitvälja Golfiklubi meistrid on selgunud

« Tagasi 13.08.2017

XIX Niitvälja Golfiklubi meistrivõistlustel osales rekordiliselt 146 mängijat. Kokku jagati Kuldari Hüti poolt loodud Niitvälja Golfilklubi meistrivõistluste medaleid välja 27 tükki. Pidevalt vahelduvas ilmas, mis pakkus nii troopilist palavust, paduvihma, metsikuid tuuleiile ja äikest  selgitati kahe päeva jooksul välja klubi parimad 7 erinevas kategoorias ja klubi meistrid naiste ja meeste arvestuses. Meistrite auhinnakotti lisaks medalile ja tiitlile kuulub järgneva aasta jooksul nimeline parkimiskoht Niitväljal ja klubipintsak Baltmanist.

Meeste arvestuses jätkus noormängijate võidukäik kui Niitvälja Golfitäht, vaid 15. aastane Markus Varjun tulemusega +4 ennast klubi meistrite seinale kirjutas. Talle jäid tihedas konkurentsis napilt alla 2009 aasta meister Gert Holland +7 ja 2012. aastal võidutsenud Martin Järve +9 löögiga.

Naiste arvestuses kirjutas ennast klubi ajalukku Annika Meos, kes on nüüd esimese naisena viiekordne klubi meister (2012 – 2014, 2016 ja 2017). Teise koha võttis Liis Kuuli ja kolmanda koha pälvis Niitvälja Golfikooli juhendajana tegutsev Hanna-Maria Tammo.


Meesseeniorite arvestuses jätkas viimaste nädalate head hoogu värske Eesti Mid-Am meister Enn Pääro, edestades mitmekordset klubimeistrit Raivo Velsbergi 10 löögiga, kes omakorda oli 1 löögiga parem klubi uusimast volinikust, seeniorite toimkonna juhist Aivo Hommikust. Naisseeniorite arvestuses sai klubi parima tiitli Anne Petter, edestades 2 löögiga klubi naistekaptenit Ulvi Ingveri, kes omakorda edestas kahe löögiga kolmandaks tulnud Küllike Varikut.


Päeva ainukese ümbermängimise läbi võitis meeste HCP 12,5-24,4 klassis parima tiitli Kristo Raudam Andres Kääri ees. Kolmandaks tuli kolme löögi kaugusele jäänud Zoran Grojic. Mehed HCP 24,5-36 klassis võidutses Toomas Raude Marek Pargi ja Meelis Mülneri ees ning naised HCP 18,5-36 võttis ülekaaluka võidu Katrin Leppik. Talle järgnesid Ivika Vispel ja Aive Poom.


Segaklassidena mängitud juuniorite ja veteranide arvestuses seekord siiski naisi ennast veel kirja ei pannud, aga ehk tulevikus. Veteranide võit läks Heino Hansonile kolme löögiga igihalja Carl Orava ees. Kolmandaks tuli veel löögiga Carlist tahapoole jäänud Evald Tomberg. Juuniorite arvestuses oli esikolmik Aksel Seppel, Ra Seppel ja Mikk Soomre. Kusjuures ekslikult välja kuulutatud perekond Seppeli kaksikvõit ei pea paika – Aksel ja Ra ei ole vennad.

Aitäh kõigile osalejatele, vabatahtlikele, tiimiliikmetele, restoranitöötajatele ja kaasaelajatele. XX Niitvälja Golfiklubi meistrivõistlused juba 2 päeva vähem kui aasta pärast.

Kõik tulemusi saad vaadata Golfboxist