Võistluskalender 2012

« Tagasi 11.04.2012

Heameel on avalikustada teile kauaoodatud  Niitvälja Golfi eelseisva hooaja võistluskalender. Kalendrit kokku pannes oleme taaskord  lähtunud põhimõttest kõigile midagi: nii klubimängijatele kui ka singlitele, seenioridele ja juunioridele ning ka alustajatele.

Võistluskalendriga saate tutvuda SIIN.

Kuus olulisimat selle aasta kalendrisse ja juhenditesse sisse viidud muudatust formaatides, on järgnevad:

  1. NG Match Play – Matchplay algab avavõistlusega ja võistlus jätkub kahe kuu jooksul. Tekib ka lohutusring, kus varasematel väljalangejatel on võimalus uuesti konkurentsi jõuda. See vorm peaks pakkuma oluliselt rohkem pinget ja võistlusmomenti. Poolfinaalid ja finaal, kus selgitataks välja võitja, toimuvad augusti alguses.
  2. Jaguar Niitvälja Tour  algab mais ja kestab terve suve kuni septembris toimuva finaalini: kokku 17 osavõistlust, millest edetabelisse lähevad kirja viis parimat tulemust. See annab võimaluse ka nendele, kellel pole võimalik võtta osa kõigist osavõistlustest. Jooksva edetabeli 20 parimat pääsevad finaali eelisjärjekorras ja ilma osavõtutasuta. Finaal koosneb jällegi kahest mänguringist. Lisandub uus mängugrupp HCP 18+, kes mängib löögimängu kollastelt tiidelt.
  3. Jaanigolf – tänavu muudame selle võistluse formaati, et pakkuda veelgi rohkem vaheldust ja põnevust. Võistluse formaat on meeskondlik punktimäng, Gruesome – see tähendab, et mängitakse kaheliikmelistes meeskondadena. Mõlemad paarilised teeb avalöögi ja vastasmeeskond otsustab, kummast löögikohast mängu jätkatakse. Mõistagi on eelis meeskonnal, kus mõlemad mängijad teevad hea avalöögi.
  4. Captain Challenge – paneme alguse Kapteni võistluste traditsioonile. Tänavune võistlus toimub täpselt samal päeval EGCC-s toimuva võistlusega Captain Challenge ja formaatki on sama. Võistluse võitjad jätkavad järgmisel päeval Niitväljal matchplay-mõõduvõtuga EGCC Captain Challenge’i võitjatega ja nii selgitatakse välja parim klubi. Kui võistlustulemused on võrdsed, otsustavad tulemuse kaptenid omavahel. Võistluse eesmärk on propageerida klubide omavahelist koostööd, mille auks korraldatakse võistluse lõppedes ka pidulik õhtusöök ja autasustamine.

 

Jääme ootama rohket osavõttu ning õige pea tutvustame teile kõiki võistlusi ja sarju lähemalt!