Väljakud suvegriinidega avatud!

« Tagasi 26.03.2015

Meil on hea meel teatada, et alates sellest reedest, 27. märtsist on meie väljakud suvegriinidega avatud kõigile 2015. aasta Niitvälja Golfi mänguõiguse soetanud mängijatele. Green fee mängijad pääsevad väljakule alates kubihoone avamisest, mis on hetkel planeeritud 24. aprillile. Seni jääb ka caddiemaster suletuks. Talvegriinide augud jäävad endiselt maasse ja pärast külmemaid öid võivad eriti hommikupoolsed mängijad leida kasutusest talvegriine, vähemalt osaliselt. Greenkeeping’u hinnangul ei ole lõpuni ära sulanud veel 4., 5. ja 16. griin, mistõttu sellel nädalavahetusel on need kolm griini veel talvegriinid. PAR20 on täies mahus suvegriinidel. PAR3-radadel on kasutuses talvetiid, ülejäänud radadel saab mängida tavapärastelt tiidelt. Väljak on talve kenasti  üle elanud, palun hoidkem seda hästi.

Palume kõikidel nii Park- kui ka PAR20-väljaku mängijatel mänguring kirja panna esimese raja tiiboksi putkas asuvasse registreerimisraamatusse. Soovitame tiiaegu broneerida GolfBoxis.

Samuti avame range’i, kuid kahjuks hetkel ainult tagumise, st katusealuse range’i kõrval oleva pallimasina. Teine pallimasin avatakse kohe, kui sinna tekib vool, mis ootab ühendamist klubihoone ehitusega seoses. Masin töötab elektroonse kiibiga või koodidega. Kiibi täitmiseks, soetamiseks või koodinumbri saamiseks võtke palun ühendust e-posti teel aadressil info@niitvaljagolf.ee või helistage numbril 678 0454. Caddiemaster saadab teile koodi SMS’ga ning tasuda saate kasutatud pallide eest pärast klubihoone avamist. 1 korv palle maksab 2.5 €, klubiliikmetele 1.5 € ja aktsionäridele 1 €.

Hea uudisena vahetame aprillikuus välja kõik senised range’i-pallid.

Viimased pildid klubihoone ehitustöödest on kättesaadavad SIIT.