Uue klubihoone olemusest: III osa

« Tagasi 29.01.2015

Uus aasta on käes, uuel majal on peaaegu karp kinni ehitatud ja uus hooaeg läheneb hirmuäratava kiirusega. Jäänud on viimane uut klubihoonet tutvustav artikkel, mis keskendub riietusruumide ja saunade osale. Esimeses artiklis käsitlesime maja südant ehk fuajeed, suurt saali ehk lounge’i ja seminariruumi (loe täpsemalt SIIT). Teises artiklis vaatlesime teist korrust, sealset restorani, rõdusid ja privaatruume (loe täpsemalt SIIT).

Täna olemasolevast peasissepääsust sisse astudes jäävad riietusruumid endiselt paremat kätt, kuid paljugi on muutunud. Esimene erinevus tekib sellest, et naiste riietusruum on nüüd oluliselt, ja ma mõtlen oluliselt, suurem – peaaegu neli korda. Kui eelnevalt oli naiste riietusruum 28 ruutmeetrit + pesemispinnad, siis uues riietusruumis on ruumi pea 100 ruutmeetrit ja samuti on suuremad pesemisruumid. Kohtade arv suureneb küll ainult kaks korda – 40-lt 80-le (väikese varuga), kuid kapid saavad olema mugavamad ja kõrgemad kui senised. Naiste riietusruumid asuvad peasissepääsust paremat kätt, seal, kus enne oli meessoost külaliste riietusruum.

Meeste riietusruum läheb samuti suuremaks, kuid mitte nii suure proportsiooniga. Meeste riietusruumi jääb endiselt kaks eri osa – klubiliikmete ja külaliste osa –, kuid need on erinevalt eelmisest lahendusest nüüd ühest uksest sisenetavad. Klubi poolele tekib üle 100 koha (tänase 56 asemel) ja külaliste poolele ca 70 kohta.

Mõlemas riietusruumis saab olema omaette mõnus puhkenurk saunast väljatulemiseks ja golfilugude vahetamiseks, televiisori vaatamiseks või niisama istumiseks. Samuti saab mõlemast riietusruumist liikuda välja terrassile, mis on teiste golfimängijate silmade eest ära peidetud. Tõenäoliselt saab nüüd võistluste lõpetamisel olema keeruline inimesi õigeks ajaks saali saada, aga see on probleem, millega me siis juba hea meelega tegeleme – tähtsam on see, et mängijatel oleks pärast oma ringi mõnus olla.

Mõlemas riietusruumis on tavapärane leilisaun ja ühiskasutuses olev aurusaun. Just see viimane nüanss on saanud palju (enamasti positiivset) vastukaja ja ootame kõik huviga, kuidas meie mängijad selle ka tegelikkuses vastu võtavad. Huvitav ja eriline nüanss mõlemas riietusruumis saab olema seest valgustatud külmaveebassein, mis peaks olema ideaalne võimalus väsinud keha pärast golfiringi ja saunas käiku üles äratada.

Oleme hellitavalt seda osa uuest klubihoonest oma minispaaks kutsuma hakanud ja et spaakontseptsiooni veel täiendada, tekib mõlemast riietusruumist ligipääsetav massaaži- ja hoolitsuste tuba. Milliseid teenuseid me seal täpselt pakkuma hakkame, näitab juba aeg, aga hetkel tegeleme selle kontseptsiooni väljatöötamisega ja kõik ettepanekud selles osas on teretulnud. Samas majaosas asetsevad meie töötajate kaks kabinetti.

Sellega on nüüd majale ja selle uutele funktsioonidele ring peale tehtud ning jääb vaid üle oodata maja tähtaegset valmimist ja uut golfihooaega. Majaehituse viimast seisu ja pilte saate vaadata meie Facebooki lehelt siit.

Head ootamist!