Üleskutse suurvõistlustele vabatahtlike leidmiseks!

« Tagasi 01.07.2013

Vabatahtlikke töö on suurte golfiürituste sujumise oluliseks ja lahutamatuks osaks. Viimasel paaril aastal on Niitvälja suurüritustel kaasa löönud kokku ligi sada vabatahtikku. Vabatahtlik töö näitab inimese head tahet tegutseda, saada uusi kogemusi ja kontakte ning leida sõpru – väärt kogemus igaljuhul! Vabatahtlikuks on oodatud nii golfihuvilised kui ka lihtsalt tublid aktiivsed inimesed igas eas.

2013. aasta võistlused, kuhu abiväge vajame:

12.-14. juuli XXI Niitvälja Karikas by Mandatum Life
10.- 11. august Niitvälja Golfiklubi Meistrivõistlused

Vajame abi vahetulemuste võtmisel ning palli otsijad (ball spotter).

Töö kirjeldus:
“Vahetulemuste võtjad” – radadel 3, 6, 9, 13, 16 – märkida üles võistlejate tulemused ning edastada need staapi tahvelarvuti abil;
“Palli otsijad (ball spotter)” radadel 4, 5, 7, 9, 12, 17 – jälgida kuhu peale avalöögi sooritamist mängija pall kukub ja anda sellest mängijale lipuga märku.

Vabatahtliku töö on tasustatud – üks täispäev vabatahtlikku tööd võrdub ühe Niitvälja Golfi Park väljak vautšeriga või 20 žetooniga ja pool päeva (kuni 4 tundi) ühe Niitvälja Golf PAR20 väljaku vautšeriga või 10 žetooniga.

Lisaks on kaetud toitlustus vabatahtlikuks olemise päevadel ning iga vabatahtlik saab Niitvälja Golfi poolt väikese kingituse.

Kui tekib küsimusi siis lisainfot töökorraldusest, ajagraafikust ning ka registreerimine toimub läbi Merle Eenmaa merle@niitvaljagolf.ee, tel: 505 8363