Tööpakkumised

Otsime algavaks 2013. aasta hooajaks (aprill-oktoober) uusi töötajaid. Pakume tööd klienditeenindajatele ehk caddiemasteritele, väljakul toimuvat reguleerivatele marshalitele ning koristajatele. Kui oled huvitatud meie tubli ja rõõmsa personaliga liitumast, siis jääme Sinu kandideerimist ootama!

Caddiemaster´i ametikoht

Töö kirjeldus:
√  klientide professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine;
√  klientidega arveldamine;
√  tellimuste vastuvõtmine ja mängugruppide komplekteerimine;
√  võistlustoimkonna töös osalemine;
√  golfitarvete müük;
√  informatsiooni vahetamine starteri ja marshaliga.
Nõudmised kandidaadile:
√  arvuti kasutamise oskus;
√  ausus ja kohusetundlikkus;
√  hea eesti, inglise ja soome keele oskus;
√  kiire kohanemis- ja õppimisvõime;
√  positiivne suhtumine töösse, klientidesse ning meeskonnakaaslastesse;
√  teadmised klienditeenindamisest.

Marshal´i ametikoht

√  mängijate õigeaegne lähetamine väljakule ja suunamine õigetele tee´dele;
√  mängijate mängutempo kontroll väljakul;
√  mängijate etiketikohase riietuse ja käitumise kontroll;
√  väljaku korrashoiu tagamine, vajadusel vastutavate isikute informeerimine;
√   informatsiooni vahetamine caddiemasteriga.

√  positiivne suhtumine töösse, klientidesse ning meeskonnakaaslastesse.

Ettevõte pakub:
√  koolitusprogrammi;
√  meeldivat töökeskkonda;
√  tööaega graafiku alusel;
√  uusi kogemusi;
√  häid töötingimusi;
√  võimalust hooajal Niitväljal golfimängu õppida ning mängida.

Koristaja ametikoht

Koristaja kindlustab oma igapäevase tööga klubihoone puhtuse, eeskujuliku valmisloleku klientide teenindamiseks. Töö on hooajaline (aprill-oktoober) ja toimub graafiku alusel.

√   puhtuse tagamine klubimajas ja selle ümbruses;
√  kontori ja caddiemasteri tööruumide koristamine;
√  riietusruumide puhtuse ja korrasoleku tagamine;
√  sauna ja pesuruumide korrashoid;
√  väljakute WC-de korrashoid;
√  vastutava töötaja õigeaegne informeerimine kasutatud saunalinade pesu organiseerimiseks;
√  vastutava töötaja õigeaegne informeerimine puhastus- ja töövahendite juurdetellimiseks;

Teadmised golfist ning mänguoskused ei ole kandideerimise eelduseks, kuid tulevad kindlasti kasuks! Kõik teiepoolsed täiendavad küsimused töö kohta on enne kandideerimist teretulnud.

Ootame CV´sid  e-mailile 24. veebruariks!

Kontaktisik:
Marge Linnas
Aadress: Niitvälja, Keila vald, 76603 Harjumaa
Telefon: +372 516 4833
E-post: marge@niitvaljagolf.ee