Titleist Lastevõistlus 2014 tulemused

« Tagasi 20.06.2014

Eile, 19. juunil kogunes Niitväljale niipalju toredaid väikesi sportlasi, „Titleist Lastevõistlusest“ võttis ühtekokku osa 31 last.
Võistlus oli hea võimalus panna oma võimed proovile, usume, et see oli kõigile suurepärane ja vajalik kogemus ning andis trennilastele võimaluse kohtuda ka uute golfaritega. Siinkohal soovime korraldajate poolt veelkord tunnustada kõiki võistlejaid ning tänada ka aktiivseid emasid ja isasid.

„Titleist Lastevõistlus 2014“ parimad!

YMG Kadett 1 võistusklassist võttis osa 8 poissi ja 8 tüdrukut.
Võistusklassi parimad – tüdrukutest saavutas I koha Daria Leontinko (7 punkti) ja II koha Kristi Kendra (6 punkti). Poiste tublimad: I koha viis koju Thor Erik Tikand (12 punkti) ning II koha saavutas Henri Ditmann (9 punkti). Erivõistluse lähim lipule võitja Thor Erik Tikand (tulemus 6,99 m) ja pikima avalöögi sooritas Helena Elster.

YMG Pronks võistusklassist võttis osa 12 poissi ja 3 tüdrukut!
Tüdrukutest saavutas I koha Natalie Heleen Strazds (6 punkti) ning II koha Mia Maria Jaakson (5 punkti) ning poiste tublimad Richard Teder (22 punkti) I koht ja Aaron Renser (12 punkti) II koht.

Erivõistluse pikim avalöök võitja Richard Teder, lähim lipule jäi seekord välja andmata kuna selles võistlusklassis keegi tulemust kirja ei saanud.

Korraldajate poolt soovime tänada ka meie toetajaid Bo Golf, Premia, Goodmark.