Suur loterii

« Tagasi 11.04.2013

Kõigi meie huvi on see, et Niitväljal ja Eestis üldse oleks rohkem golfimängijaid. Siis saame pakkuda ja saada paremat teenust, renoveerida oma klubihoone ja ehitada valmis järgmised 18 rada. Mängijate arvu tõstmiseks oleme välja töötanud uue Green Cardi süsteemi nimega Roheline Rada, mille kohta saate rohkem lugeda siit. Oleme koostanud konkurentsivõimelise hinnakirja, mille alusel saab meil aastaringselt golfi mängida. Nüüd, kallid klubiliikmed, vajame teie abi.

Kui iga mängija tooks golfi juurde ühe sõbra, oleks meil mängijaid Tallinnas rohkem kui piisavalt. Teie olete meie parimad müügiagendid ja soovitajad, sest teile meeldib siin mängida, ning teie sõbrad, tuttavad ja sugulased hindavad teie arvamust.

Teie ja uute mängijate motiveerimiseks kuulutame välja suure Niitvälja loterii. Loterii suur klaaskuul pannakse üles Niitvälja caddiemaster’isse ja sinna sisse saab igaüks hakata kogu hooaja jooksul pileteid lunastama. Iga klubiliige ja aktsionär saab ühe pileti inimese kohta, kelle ta on toonud Rohelisele Rajale ja kolm piletit inimese kohta, kelle ta on veennud ostma ükskõik millist hooajapiletit (esmakordset, tavalist või augustis ja septembris kehtivat superpakkumist).

Loterii on avatud läbi terve hooaja ja loosimine toimub hooaja lõpetamisel 2. novembril.

Loosi lähevad järgmised auhinnad (iga pileti peal on kirjas nii soovitaja kui ka soovitatav):

 

Soovitaja auhind Soovitatava auhind
1 Tasuta mänguõigus 2014. aasta hooajal Aastane treeningplaan Niitvälja pro’ga
2 Aastane treeningplaan Niitvälja pro’ga 1000 range’ipalli
3 Mäng pro’ga rajal (18 rada) + 500 range’ipalli Mäng pro’ga rajal (9 rada) + 250 range’ipalli

 

Head soovitamist ja loosiõnne soovides,

Kristo Tohver

Niitvälja Golfi tegevjuht