Suur Loos 2015

« Tagasi 12.06.2015

Suur Loos 2015 – mida õppisime 2014. aastast?

Eelmisel aastal hüüdsime välja, et kui jõuame 750 püsimängijani, alustame teise 18-rajalise väljaku ehitusega. Väljahüüdmise hetkel 2014. aasta maikuus oli meil täpselt 500 mängijat. Tänaseks ehk 1. juuniks on meil püsimängijaid 570. Oleme teinud ühe läbi aegade suurema hüppe oma mängijate arvus ja püstitanud ka kõigi aegade mänguõiguste rekordi, mis pärines seni 2012. aastast, kui meil oli 522 mängijat.

Põhjuseid selle kasvu taga on mitmeid: uued tooted nagu paindlik mänguõigus, hästi toimiv alustajate programm Roheline Rada, üldine teadlikkuse suurenemine golfist, kuid kindlasti ka 2014. aastal välja kuulutatud Suur Loos ehk tegelikult meie oma mängijate aktiivne tegutsemine uute golfarite leidmisel ja toetamisel.

Heaks näitajaks on siin klubiliikmete soovituste kaudu meie Rohelisele Rajale jõudnud mängijate arv. Kokku alustas eelmisel aastal Rohelisel Rajal 198 mängijat, neist koguni 89 jõudis sinna tänu klubiliikmete soovitustele. See on 45% kõigist alustajatest ja kuigi me ei ole seda statistikat teinud, ütleb sisetunne, et klubiliikmete toodud mängijate hulgas on kõrgem protsent neid, kes jätkavad pärast Rohelise Raja lõpetamist golfimänguga.

On eri võimalusi, kuidas saate Niitväljal mängimist propageerida, ja iga väiksemgi tegu selles suunas on oluliseks abiks. Iga Niitväljale toodud inimene on meile väärtus ja seetõttu tänatakse tema soovitajat iga kord loosisedeliga.

Loosisedeleid, mis osalevad loosis, jagatakse järgmiselt:

  • sõber, kelle toote Niitväljale mängima 40-eurose green fee’ga (aktsionär) või 55-eurose green fee’ga (klubiliige) – 1 sedel;
  • Rohelisele Rajale tulija (ükskõik milline kursus) – 3 sedelit;
  • PAR20-väljaku hooaja mänguõiguse ostja – 5 sedelit;
  • alustajapaketi või muu mänguõiguse ostja – 10 sedelit.

Loosisedeli saamiseks pöörduge caddiemaster’isse. Iga sedeli peal on kirjas nii soovitaja kui ka soovitatava nimi. Suur loos on avatud terve hooaja vältel ja auhindade loosimine toimub klubi hooaja lõpetamisel novembrikuus.

AUHINNAFOND:

Soovitajate ehk Niitvälja Golfiklubi liikmete ja aktsionäride vahel loositakse välja:

2016. aasta mänguõigus,
Niitvälja Golfi logoga 2013. aasta Ryder Cupi baggie,
Niitvälja Golfi logoga kampsun.

Soovitatavate vahel loositake välja:

mäng pro’ga rajal (üheksa rada),
mäng pro’ga PAR20-l,
eratund pro’ga.

Kõikide loosivõitjatega võetakse ühendust telefoni teel ja võitjate nimed avalikustatakse meie kodulehel ja infokirjas.