Suur Loos 2014

« Tagasi 26.04.2014

Ootame taas oma heade aktsionäride ja klubiliikmete abi, et leida oma sõprusringkonnast üles need inimesed, kellele võiks saada golf lemmikhobiks. Või on hoopis pereliikmete hulgas keegi, kes võtab vaikselt hoogu, et Niitväljale tulla? Eesti vanimal golfiväljakul on suurepärased võimalused alustada golfiõpinguid Rohelise Alguse kursusel. Eelmisel aastal Rohelise Alguse läbinud kursuslastest mängib tänaseks Niitvälja väljakutel üle 30% alustajatest! Aitäh kõigile, kes oma sõpru ja pereliikmeid golfipisikuga nakatasid!

Miks on see kõik nii oluline? Soovime kõik koos Niitväljat paremaks muuta. Täna oleme võtnud ette klubihoone renoveerimise ja laiendamise, mis peaks valmis olema 2015. aasta aprillikuuks. Soovime lisaks rekonstrueerida olemasolevat Park-väljakut ja võimalusel hakata ehitama uut 18-rajalist links-tüüpi väljakut. Selle kõige eeltingimus on aga golfimängijate arvu kasv ja teie, head klubiliikmed, olete selleks parimad võimalikud abilised.

Käesoleval hooajal oleme mõnevõrra uuendanud loosireegleid. Meie väärikas auhinnafond on täienenud ja sel aastal toimuvad loosimised sagedamini kui eelmisel hooajal.

On erinevaid võimalusi, kuidas saate Niitväljal mängimist propageerida, ja iga väiksemgi tegu sellel suunal on oluliseks abiks. Iga Niitväljale toodud inimene on meile väärtus ja seetõttu tänatakse tema soovitajat iga kord loosisedeliga.

Loosisedeleid, mis osalevad loosis, jagatakse järgmiselt:

  • sõber, kelle toote Niitväljale mängima 40-eurose green fee’ga (teil on alati õigus oma flight’i võtta kaasa 40-eurose green fee’ga sõpru) – 1 sedel;
  • Rohelise Alguse kursusel osaleja – 3 sedelit;
  • PAR20-väljaku hooaja mänguõiguse ostja – 5 sedelit;
  • Park-väljaku hooaja mänguõiguse ostja – 10 sedelit.

Loosisedeli saamiseks pöörduge caddiemaster’isse või registreerige ise või suunake sõber/sugulane/tuttav mänguõigust või Rohelise Alguse kursust ostma.

Iga sedeli peal on kirjas nii soovitaja kui ka soovitatava nimi. Suur loos on avatud terve hooaja vältel ja loosimiste kuupäevad on 30. juuni, 30. august ja 7. november. Loosikast asub klubihoone restoranis silmapaistvad kohal.

 

AUHINNAFOND:

Soovitajate ehk Niitvälja Golfiklubi liikmete ja aktsionäride vahel loositakse välja

Samsung Smart TV Full HD,
Pro individuaaltund (üks tund),
1000 range’i palli.

Soovitatavate vahel loositake välja
mäng Proga rajal (üheksa rada),
500 range’i palli,
Niitväja Golfi logosärk.

7. novembril loositakse Niitvälja Golfi hooaja lõpupeol lisaks välja peaauhind – 2015. aasta mänguõigus! Kõikide loosivõitjatega võetakse ühendust telefoni teel ja võitjate nimed avalikustatakse Niitvälja Golfi kodulehel.

 

Aitäh meie heale partnerile Euronicsile, kes on loosirattasse pannud kolm Samsung Smart TV Full HD telerit, mis leiavad hooaja jooksul endale õnnelikud omanikud.

 

Head loosiõnne, head soovitajad ja uued mängijad!

2013. aasta loositulemused.