Sõbrannad lõpetasid hooaja

« Tagasi 23.09.2014

17. septembril lõpetas oma kolmanda hooaja ainult naistele mõeldud Sõbrannade sari. Läbi hooaja peeti kokku kuus meeleolukat võistlust ning lisaks kuulus võistlussarja ka traditsiooniline stiilivõistlus. Läbi erinevate osavõistluste võttis sarjast ühtekokku osa üle 40 naise.

Sarja suurimaks väärtuseks on võimalus suhelda ja golfata oma heade sõbrannadega ning tutvuda uutega. Eriti heameel on tõdeda, et käesoleval aastal on Niitvälja naistegolf arenenud nii uute mängijate lisandumise kui ka üldise tasemetõusu näol. Aitäh kõigile, kes andsid selleks oma panuse!

Meeleolukal sarja lõpuüritusel restoranis Kathariethal jagati rohkelt auhindu nii viimase osavõistluse kui ka kogu sarja kokkuvõttes erinevate võistlusklasside parimatele. Vaata lõpuürituse galeriid SIIT.

13. septembril toimunud viimase osavõistluse võistlusklassi HCP 0-20,4 parim oli Ulvi Ingver (neto 68) ja runner up Ingrid Jegers (neto 78) ning võistlusklassi HCP 20,5-54 võitja Terje Teder (neto 77) ning runner up tulemust jagasid Sinne Liiv ja Chris Helin Loik (mõlemal neto 78).

Seekordsel osavõistlusel oli rohkelt erivõistlusi ja parimad olid:

Lähim lipule rada 13 Anniki Toming 5,29m;

Lähim lipule rada 11 Sinne Liiv 13,06m;

Lähim lipule rada 6 Dairy Orb 9,38m;

Lähim lipule rada 2 Marit Antik 6,10m.

Ühe palliga lõpuni, sellega said hakkama Ulvi Ingver ja Ingrid Jegers. Parima flight´i selfie tegid Dairy, Margit, Anniki ja Signe. Kokkvõttes Par 5 parim löögitulemus Ingrid Jegers ning suurima löögitulemuse radadel 2, 9 ja 15 kokku sai lohutusauhinnana Eva Lelumees.

Kokkuvõttes Sõbrannade Edetabel 2014 parimad:

Võistlusklass HCP 0-20,4

I koht Ingrid Jegers

II koht Ulvi Ingver

III koht Margit Sunni
Võistlusklass HCP 20,5-25,4

I koht Marit Antik

II koht Aive Poom
Võistlusklass HCP 25,5-49,4

I koht Kadrian Jaagund

II koht Sinne Liiv

III koht Anniki Toming

Võistlusklass HCP 49,5-54

I koht Eve Pikner

Läbi hooaja tublimad „birdie“ tegijad Ulvi Ingver, Margit Sunni, Ingrid Jegers, Sinne Liiv ja Tiina Kuuli ning „par“ tegija tiitlid said endale Ulvi Ingver (19 tk), Margit Sunni (15 tk).

Koosviibimine kujunes heaks alguseks juba ka järgmisele hooajale.  Üheskoos otsustati igale osavõistlusele määrata erinev korralduskomitee ja sellele tuginedes on lootus, et järgmise aasta iga võistlus tuleb omanäoline ja kordumatu. Siinkohal on heameel tuua ära Sõbrannade 2015 kuukaptenid: mai Merit Ots (tiimi liige Kristel Reimo), juuni Marit Antik (tiimi liikmed Rita Rätsepp ja Tiina Kuuli),  juuli Anniki Toming, (taustajõud Kaire Alros),  august Triinu Tombak (taustajõud Dairy Orb ja Janika Taidema) ning september Kadrian Jaagund (abilised Eve Pikner ja Pille Remmelgas). Stiilivõistlus 2015 kannab ideed „Päikesetõus“ ning sellel kohasel varahommikuselt ja uniselt dresscode`ks „pidžaama“.

Sõbrannade sarja korraldajad ja võistlejad soovivad tänada suurepäraseid toetajaid Radioloogiakliinik Mammograaf, Prike, Selver Gurmee, Pilgrim Book ja Muusa, Salomon, BBQ Mac, Pagariliisu, Varkki, Veski Mati, Novexpert, Saku.

Peatsete toredate kohtumisteni!