Sõbrannad by Mammograaf I osavõistluse tulemused

« Tagasi 15.05.2015

Kolmapäeval toimus selle aasta esimene Sõbrannad by Mammograaf võistlus. Hoolimata päris hullust ilmast osales kokku 38 golfinaist ning naiste hooaeg sai väga ilusa ja meeldejääva alguse!

Esimest korda Niitvälja Golfiklubi ajaloos on meil igal naiste võistlusel oma korraldustoimkond, mis koosneb meie oma klubi aktiivsetest naistest. Esimese Sõbrannad by Mammograaf osavõistluse korraldasid Merit Ots, Kristel Reimo ja Aive Poom . Korraldustiim sai võistlusega fantastiliselt hakkama! Suur aitäh teile! Rõõmu jagus kõigile nii vanematele kui noorematele, nii parimatele kui ka neile kes seekorda natu-natukene kehvemini mängisid, nii hingele, meeltesse kui ka kõhtu!

Võistluse parimad:

Põhivõistlus: Naised hcp 0-18,4
Karoliina Heck 38 punkti
Ulvi Ingver 37 punkti

Põhivõistlus: Naised hcp 18,5-25,4
Dairy Rosenberg 39 punkti
Marit Antik 38 punkti

Põhivõistlus: Naised hcp 25,5-36
Anu Kendra 39 punkti
Maris Toomas 35 punkti

Põhivõistlus: Naised hcp 36,1 – 54
Kai Simson 38 punkti
Karin Kiigemägi 33 punkti

Erivõistluste parimad:

Kahe Sõbranna suurim punktimängu summa võitjad Dairy Rosenberg ja Triinu Tombak 69 punkti, kuigi Ulvi Ingver ja Sinne Liiv saavutasid sama punktide summa, võttis toimkond arvesse tiimi madalamat hcp.

Kahe Sõbranna väikseim punktimängu summa Kaire Alros ja Anniki Toming 28 punkti.
Sõbrannad, kes said rajalt kõige rohkem par’e Dairy Rosenberg (2) ja Triinu Tombak(5) 7 par`i.
Speedy raja (Park-väljaku 1 rada) – kõige kiirem oli Kristel Ulla.
Täpseima avalöögi sooritas 7 rajal Piret Pajusaar, tulemusega 1.90m.

Võistluse tulemused leiate SIIT

Sõbrannad by Mammograaf sarja avavõistlus oli ka heategevusliku loomuga, nimelt 9. rajal oli väljakuulutatud võistlus „Pro for hire“ st. seda, et oli võimalik osta teenust, kus avalöögi sooritab sinu eest väga hea golfimängija. Tänud siinkohal Kristo Tullusele! Erivõistluselt saadud tulu 324 eurot annetati Niitvälja Golfiklubi Noortefondi .

Heategeva erivõistluse eest on jätkuvalt avatud MTÜ Tallinna Golfiklubi arveldusarve IBAN:EE90 1010 0520 0462 5005 SEB Pank. Ülekande tegemisel märkida selgitusse”NG noortetoimkonna toetuseks”.

Vaata ka avaürituse ja -võistluse pilte SIIT.

Rõõmsate kohtumisteni!