Sõbrannad by Mammograaf ´Lindivõistluse´ tulemused

« Tagasi 21.08.2015

Sõbrannad by Mammograaf meeleolukas hooaeg jätkus ´Lindivõistlusega´. Sõbrannade viies osavõistlus tõi Niitväljale 47 naisgolfimängijat, kes vallutasid mängides HCP-Strokeplay`d nii Park kui ka Par20 väljakud kombineeritud rajad n.ö. ´vana 18´ (Park- väljaku rajad 1-7, 17-18, 9-12 ja Par20 1-5 rada). Kuigi seekord oli ajaliselt tõeliselt pikk mänguring – viimastel flight´idel oli tegu lausa öögolfiga – jäi kõigile osalejatele siiski meelde imeilus, päikesepaisteline, sportlik ja meelelahutuslik golfikolmapäev Sõbrannade seltsis!

Naised võistlesid neljas erinevas händikäpi grupis ning autasustati iga võistlusklassi kolme parimat tulemust ja erivõistluste parimaid:

HCP 0-18,4 I Karin Mängel, II Liis Veltman, III Ulvi Ingver
HCP 18,5-25,4 I Karin Põhi, II Kristel Reimo, III Rita Rätsepp
HCP  25,5-36 I Sinne Liiv, II Kai Simson, III Monika Ränd
HCP 36,1-54 I Ivika Vispel, II Natalie Heleen Strazds, III Heidi Sarapuu

Päeva parima scratch tulemuse mängis välja Karin Mängel – 87 lööki. Karinit kaunistavad nüüd imekaunid By Karine pärlid!

Erivõistluste parimad:

Parim HCP- Strokeplay tulemus Karin Põhi, neto 65.
Pikim avalöök rada 18 (Par20 5 rada) Dairy Rosenberg
Lähim lipule rada 2 parim Triinu Tombak 1,97m
Lähim lipule rada 6 võitis Anne Petter 2,25m
Lähim lipule rada 11 suurüllataja Natalie Heleen Strazds 26,73m
Lähim lipule rada 15 parima tulemuse tegi Anne Petter 2,05m
Pikima lindiga saabus klubihoonesse Anniki Toming 60cm

Võistluse kõik tulemused leiate siit. Galerii ja video by Erlend Štaub.

Seekordse meeldejääva võistluse korraldasid Dairy Rosenberg, Triinu Tombak ja Janika Taidema ning toetajad: By Karine, Estoria ja Viru hotell, Rosenhaus, Faceline, Klubi Teater, Svetlana Puzorjova, MC Grill, Vihula Manor Country Club & Spa, Erlend Útaub, Harju Elekter, ER Boutique, Ilutuba Lana, Vertige Verdant, Schlössle Hotels,  Vein Club, TH Consulting,  Mammograaf ja Pagariliisu. Suured tänud teile!

Sõbrannad by Mammograaf “Lindivõistluse” ametliku fotograafi Erlend Útaub`i pilte ja videot näete peatselt.

Sõbrannad by Mammograaf  VI osavõistlus toimub 18. septembril, sel päeval tervitavad teid Kadrian Jaagund, Terje Teder ja Eve Pikner ning seekord siis on tegemist paarismänguga (paarilised loositakse).