Rohelise Karika I osavõistluse kokkuvõte

« Tagasi 21.05.2015

Esmaspäeval, 18. mail toimus Niitvälja Golfi Park-väljakul uutele golfisõpradele mõeldud võistlussarja Roheline Karikas esimene osavõistlus. Meil on väga hea meel, et võistlusest võttis osa 30 vaprat golfimängijat (17 meest ja 13 naist).

Võistlusel mängiti 9 rada ning mänguvormiks oli punktimäng. Naistest oli parim Ivika Vispel, tulemusega 24 punkti ja teise koha saavutas 19 punktiga Triin Tohver.

Meeste tasavägise võistluse võitis 24 punktiga Indrek Pärn ja teisele kohale tuli Argo Kübar tulemusega 21 punkti. Sama tulemuse saavutas võistlusel ka Sven Randlane (21 punkti) aga võrdse tulemuse korral arvestati paremusjärjestuse selgitamiseks 6 viimast rada.

Erivõistluse pikimad avalöögid (rajal 1) sooritasid Triin Klaas ja Erki Heinsaar. Kahjuks peame tõdema, et lähim lipule (rajal 2) eriauhind jäi seekord välja andmata, kuna võistlejatest mitte keegi ei tabanud esimese löögiga griini. Tasavägise ja nii mõnegi jaoks tema esimese võistluse kõik tulemused leiate SIIT.

Niitvälja Golfi tänab kõiki tublisid võistlejaid, õnnitleme parimaid ning ootame kõiki 1.juunil Rohelise Karika II osavõistlusele.

PS! Info võitjatele – Triin Tohver, Indrek Pärn, Argo Kübar ja Erki Heinsaar, auhinnad saate kätte järgmisel osavõistlusel 1. juunil!