Rein Sibul Memorial (Family Cup)

« Tagasi 05.07.2016

Rein Sibul Memorial on võistlus, mis on pühendatud Niitvälja Golfiklubi kahekordse presidendi, endise AS Eesti Golfikeskus nõukogu liikme, esimese klubi auliikme Rein Sibula mälestusele. Võistluse algatas tema perekond 2009. aastal.

Rein Sibul oli golfi ja Niitvälja klubiga seotud aastast 1996, mil ta sellesse mängu jäägitult kiindus. Golfipisikuga nakatas ta nii oma pere – abikaasa, lapsed ja lapselapsed – kui ka mitmed sõbrad ja töökaaslased. Rein pidas tähtsaks peret ja nendega koos veedetud aega, seetõttu kutsus ta 1990-ndate lõpus ellu Family Cupi võistluse, mille korraldamise traditsiooni jätkab praegu Niitvälja klubi. Tema armastus golfimängu vastu ja sellele pühendumine olid tähelepanuväärsed, tema lugupidamine ja hoolivus teiste inimeste suhtes muljet avaldav. Eriti armastas ta lapsi, keda oma viimastel eluaastatel marshal’ina töötades golfiautoga rajalt rajale sõidutas. Enne nimetatud ametit täitis Rein lühikest aega ka väljakujuhi töökohustusi. Kõik, kes Reinu tundsid, austasid ja hindasid teda, sest ta oli õiglane ja aus kõiges, mida tegi. Rein oli tänu heale huumorimeelele ja vaimukatele väljaütlemistele tuntud ja hinnatud kaaslane igas seltskonnas. Temale kuuluvad sellised laused nagu „Üks hea kuivatamine on parem kui kehv pesemine“ või hommikul pärast pikaleveninud õhtut „Oleks eile teadnud, et see piim on nii hea jook, poleks kangemat jooki joonudki“. Heaks näiteks tema vaimukusest on juba haiglast korvpallimeeskonna omanikule pärast võistkonna kaotust saadetud sõnum „Võrkpall on võrratu!“.

Tänavune võistlust toimub sel reedel, 22. juulil ikka Niitväljal. Võistluse käigus selgitatakse lisaks individuaalarvestuse võitjatele välja ka parim pere (kahe pereliikme punktide summa), kelle nimed graveeritakse Family Cup´i rändkarikale. Mängitakse Stableford punktimängu järgmistes võistlusklassides: mehed hcp 0-14, mehed hcp 14,1-36, naised hcp 0-36, Rotary´d hcp 0-36. Võistluse algus järjestikustest startidest kell 12.00.

Juhendi leiate SIIT.
Registreeri SIIT.

 

Foto: Mats Soomre