Niitvälja tiimiga liitub head pro´na Paul Põhi

« Tagasi 27.08.2014

Alates 1. septembrist on meil hea meel tervitada Niitväljal meie uut head pro´d Paul Põhja. Oma golfikarjääri just Niitväljal alustanud Paul on käinud läbi mitmeid põnevaid koole ja ameteid ning on valmis oma karjääris järgmist sammu astuma.

Viimasest kolmest aastast kahel Eesti Golfi Liidu poolt Eesti parimaks treeneriks valitud Paul alustas oma golfialaseid õpingud USAs Californias 2008. aastal, kus ta õppis 1,5 aastat golf management’i. Edasi tegi Paul Hollandis läbi IPE koolituse ning alates 2012. aastast õpib Paul Inglismaal Briti PGA programmis, mille ta peaks lõpetamata 2015. aastal. Äramärkimist tasub kindlasti asjaolu, et õpingute raames on talle mentoriks meile hästi tuntud Lee Marshall, kes töötas Pauliga koos juba siin Eestis olles ja kes on lubanud oma näpunäiteid ka edaspidi Pauliga jagada. Lisaks on Paul lõpetanud kaks kursust Titleist Performance Institute’is ja on TPI litsentsiga teise taseme nooremtreener.

Alates septembrist teeb Paul koos meie teise pro Martin Toomiga lastetreeninguid ja lülitub ka hästi töötavasse algajate programmi Roheline Rada.

Paul Põhi: „Mul on hea meel Niitväljal tagasi olla, saan siin võimaluse ennast arendada ja rakendada praktikas seda, mis juba õpitud ja mis veel omandamisel. Eesmärk on jätkata Niitväljal juba alustatud head tööd ja tõsta see nii sisult kui ka süsteemilt järgmisele tasemele – eriti just noorte ja algajate treeninguid silmas pidades. Samas ei tasu muretseda klubimängijatel, sest hea golfiväljaku peamine vara – tema mängijad – vajab samamoodi toimivat ja väärtust lisavat õppeprogrammi, et ikka golfimängust rohkem positiivseid emotsioone saada.”

Soovime Paulile edu tema uues ametis ja oleme veendunud, et see on jälle üks väike, aga oluline samm kandmaks õigusega tiitlit Eesti golfi kodu.

Lisaks kindla ajakavaga lastetreeningutele ja Rohelise Raja treeningutele, annab Paul kõikidele huvilistele ka eratunde hinnaga 40 EUR/tund.  Eratunnid palume otse Pauliga kokku leppida! Pauli kontaktid: paul@niitvaljagolf.ee, tel:  +372 53481236