Niitvälja naiskond võitis sõpruskohtumise EGCC naistega

« Tagasi 04.07.2014

Juulikuu algas Niitväljal roosalt – toimus meie ja EGCC naiste koondiste läbi ajaloo esimene sõpruskohtumine. Kokku osales võistlusel 20 meie ja 20 EGCC naist. Esimesena graveeritakse uuele rändkarikale võiduka Niitvälja naiskonna nimed.

Võistlus toimus  kolmes erinevas võistlusklassi 21+, 35+ ja 50+. See tegi võistluse veelgi haaravamaks. Heameel on tõdeda, et meie klubi saavutas ülekaaluka võidu ja seda eelkõige tänu võitluslikkusele. Tulemus ületas ka kõige optimistlikuma prognoosi:

  • 21+ klassis saavutasid võidu kõik 4 paari;
  • 35+ klassis võitsid 3 paari ja vaid ühes tuli vastu võtta kaotus;
  • 50+ klassis tuli võidu kõrvale üks viik.

Vaata kõikide matšide tulemuste tabelit SIIT.

Olenemata tulemusest oli kõigi osapoolte arvamus, et selline võistlus juba oma formaadilt tingituna on kaasakiskuv, mõneti ettearvamatu ja kindlasti äärmiselt emotsionaalne.

Kiitus kõikidele klubi esindanud naistele: Ulvi Ingver (kapten), Annika Meos, Mari Hütsi, Teele Tohver, Margit Sunni, Kristel Ulla, Ingrid Jegers, Kaire Kastor, Triinu Tombak, Kaja Meos, Karin Mängel, Rita Rätsepp, Kai Thornbech, Anne Petter, Liis Veltmann, Anne-Reet Sibul, Aive Poom, Dairy Orb, Marit Antik ja Anneli Kesa! Vaata pilte võistlusest SIIT.

*Suur ja roosa aitäh Avisele ja Urmas Isokile väärika rändkarika eest!