Niitvälja kapteni tiim võitis sõpruskohtumise EGCC´ga

« Tagasi 18.08.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laupäeval, 15. augustil mängiti põnev matš kahe Eesti suurklubi vahel. EGCC kapten Urmas Isok ja Niitvälja Golfiklubi kapten Erko Täht panid oma Captain Challenge’i golfivõistluste parimate tulemuste põhjal kokku tiimid, kes võtsid mõõtu match play ja foursome’i mänguvormides.

Sel aastal näitasid võimsat mängu Niitvälja Golfiklubi liikmed, kes panid oma paremuse maksma, võites kaheteistkümnest matšist kaheksa. EGCC mängijate saagiks jäi neli võitu. Pärast võistlust toimusid parimatele õhtusöök ja autasustamine EGCC kapteni valitud restoranis Cru. Võitjameeskond sai enda valdusesse väärika rändkarika, millele graveeritakse kõikide võistkonnaliikmete nimed.

Mehed mängisid kollastelt ja naised punastelt tiidelt. Kõikide Captain Challenge’i HCP-gruppide võitjad olid vastastikku individuaalselt rajamängus ning II ja III kohad foursome’i formaadis. Niitvälja võistkonnale tõid punktid Margit Sunni, Olesia Abramova ja Ivar Vainola ning tiimid Sami Seppänen / Lauri Ulla, Annika Meos / Kristina Kuzmenok, Üllar Esinurm / Tõnu Kelder, Triinu Tombak / Karin Mängel ja Dairy Rosenberg / Anniki Toming.  Tulemused

Alljärgnevalt saate lugeda osa meie mängijate emotsioone võistlusest.

Olesia Abramova

Mulle väga meeldisid Erko proaktiivsus, tema pühendumus ja ka (kohati totaalne) kontroll mängukäigu üle. Minu mäng oli tol päeval väga muutlik. Olles neljaga ees, arvasin, et mäng on tehtud. Mõne aja pärast suutsin eduseisu kaotada, aga kuna Erko oli kogu aeg selja taga võitu nõudmas, ei tohtinud ma alla anda. Võit tuli raskelt alles 18. rajal, kuid selle võrra oli rõõm suurem. Ja kapteni lakooniline, kuid siiras „tubli” oli minu jaoks loomulikult tol suvisel päeval suurim saavutus.

Meenub ka klubi- ja flight’i-kaaslase Ivar Vainola mäng, tema võit selgus kah päris mängu lõpus. Ühtne eesmärk ja sihikindlus (lisaks Erko nõudmisele „meil on vaja veel kahte võitu!”) aitasid meil võitjate match play’s saavutada suurepäraseid tulemusi ning aidata meeskonnal saada ja jääda liidriks.

Margit Sunni

Captain Challenge on minu jaoks üks tähtsamaid võistlusi. Sellel aastal oli see lisaks veel BMW kvalifikatsioonivõistlus. Eelmisel aastal õnnestus mängida EGCC tiimi vastu greensome’i mänguvormis, sellel aastal aga õiget match play’d. Erko on kõige õigem kapten, keda oskaks ette kujutada. Mängu ajal toetab ta oma võistkonda igati. Loomulikult on suur au oma klubi esindada ja suur soov hästi mängida. Õhtusöök Crus on kaptenite võistluse väga meeleolukas lõpetamine, kus mõlema klubi mängijad saavad koos nautida head seltskonda, suurepäraseid roogasid ja head veini ning meenutada mängu ja eri situatsioone!

Kristel Ulla

Captain Challenge on golf parimas kastmes parimate lisanditega. Südasuvine võistlus suurepärases korras väljakul, mõnus närvikõdi sõbralikult võistluslikul match play’l ja selle kõige krooniks näiteks sisefilee puravikupüreega ning muidugi võitjašampanja – seda kõike heas ja huvitavas seltskonnas! Captain Challenge peegeldab seda, milline võib olla hea klubigolf: individuaalselt väljakutsuv, meeskonnatunnet tugevdav, vastaseid austav ja igati seltskondlik.

Kalev Pihl

Väga põnev ja suurepäraselt korraldatud võistlus. Match play EGCC oma masinaklassi võitjaga oli pingeline ja lõppes alles viimase raja griinil, kus mõlemad kaptenid hindasid meie ponnistusi kullipilguga. Tuleb tunnistada, et oli väga piinlik otsustaval hetkel putt mööda lüüa, aga õhtul peenes restoranis hõrgutisi maitstes tõusis tuju ja saabus üleüldine võidurõõm!

Dairy Rosenberg

Eriti meeldis mulle selle võistluse meeleolu – see oli kuidagi kerge ja rõõmus. Kvalifikatsiooni mängisid küll kõik ühise eesmärgi nimel, et võita. Kes jahtis BMW finaali, kes õhtusööki Crus ja kes EGCC finaali match play’d. Mina jahtisin neid kõiki ja mul õnnestus teha hea mäng suurepärases flight’is. Captain Challenge’i võistlus on must be. Erko oma positiivsusega toob ka kõige keskendunumal võistlejal naeru suule. Väga positiivsed emotsioonid ja suurepärane võistlus.

Triinu Tombak

Captain Challenge on üks väga eriline võistlus. Mänguformaat on küll väga raske ja närvesööv, kuid ühendab samas oma tiimikaaslastega tohutult. Kapteni pidev (ja kohati pisut murelik) toetus tiivustas samuti kogu aeg. Tore oli see, et meile sattusid väga võrdväärsed vastased ja mängu lõplik tulemus selgus alles viimasel rajal. Ja muidugi ei saa märkimata jätta võistluste lõpetamist restoranis Cru, sest sel aastal Eestit nn kokkade olümpial esindanud Dmitri Haljukovi kokkupandud erimenüü ei saa küll kedagi ükskõikseks jätta.