Niitvälja Jaguar Tour 2013 kokkuvõte

« Tagasi 30.09.2013

Niitvälja Jaguar Tour’i osavõistlusi toimus läbi suve 19 korral ning kulminatsioon leidis aset 29. septembril finaaliga. Finaalis mängiti läbi 36-rada.

Inspireerituna selle aasta kaunist suvest kinkis sügisene Niitvälja mängijatele suurepärases korras väljaku ja kauni sügisilma. Esmakordselt mängiti Jaguar Tour’i nn. FedEx Cup süsteemis ehk läbi hooaja toimunud võistluste käigus pidi võistleja saama kirja 4 tulemust ja oma 4 parima tulemuse alusel jaotusid võistlejad edetabelisse. Finaali kutsuti edetabeli 20 parimat ning lisaks neile tulid mängima veel üle paarikümne võistleja.

Niitvälja Jaguari Tour’i võitja väljaselgitamiseks liideti finaali tulemused hooaja edetabeli tulemusega. Kokku anti Jaguari teemalised auhinnad välja 3 võistluskategoorias: mehed, naised ja mehed 18,4+ HCP grupis, kes mängisid läbi hooaja HCP strokeplay formaati).

Peaauhinnaks oli 13. rajal hole-in-one lööjale välja pandud aastane Jaguar XF Sportbrake kasutusõigus. Võistluse sees said mängijad imelööki üritada 2 korda ja lähim pall lipule jäi igal juhul meetri sisse – ehk järgmine aasta läheb paremini ja keegi õnnelik saab Jaguari sõidumugavust tunda.

Õhtuhämaruses peetud meeleolukal auhinnatseremoonial jätkus auhindu nii võitjatele kui eriauhindu finaali toetajatelt. Jaguar Niitvälja Tour´i finaal kuulub Niitvälja Golfiklubi ja EGL Ernst & Young Tour 2013 edetabeli arvestusse.

Kindlasti jätkame Jaguar Touri laadse võistlusega järgmisel aastal, aga ehk teeme mõned mugandused veel selle põnevamaks ja kaasahaaravamaks tegemiseks. Igal juhul loodame näha järgmisel aastal veel rohkem mängijaid võistlemas! Kui teil on mõtteid kuidas Jaguar Tour’i edasi arendada või kommentaare selle aasta kohta, siis on need alati oodatud. Oma ideed ja ettepanekud saatke kristo@niitvaljagolf.ee. Oleme igasuguse tagasiside eest väga tänulikud!

TULEMUSED:

MEHED 0-18,4
I KOHT Gert Holland (500 punkti)
II KOHT Oskar Saarne (305 punkti)
III KOHT Sven Kaljuveer (260 punkti)

MEHED 18,5-36
I KOHT Jaanus Simson (310 punkti)
II KOHT Rainer Tikk (275 punkti)
III KOHT Rasmus Reimo (260 punkti)

NAISED 0-18,4
I KOHT Apawan Chinglek (425 punkti)
II KOHT Alla Holopainen (260 punkti)
III KOHT Anne Petter (260 punkti)

ERIAUHINNAD
Lähim lipule rada 6, ühises arvestuses – Mati Hiis (2,66 m)
Lähim lipile rada 13, ühises arvesuses – Peep Pira (1 m)
Pikim avalöök, naised – Margit Sunni
Pikim avalöök, mehed – Janno Sild

EGL ERNST & YOUNG TOUR 2013
MEHED
I KOHT Gert Holland (+15)
II KOHT Janno Sild (+17)
III KOHT Sven Kaljuveer (+19)

NAISED
I KOHT Margit Sunni (+36)
II KOHT Apawan Chinglek (+41)
III KOHT Anneli Esken (+49)

Niitvälja Golf tänab OÜ-t Inchcape Motors Eesti suurepärase tuuri kaaskorraldamise eest! Finaalile andsid sära juurde lisaks Jaguarile veel GoodYear, Saku, Tallinna Loomaaed ja Kalev. Aitäh headele toetajatele!

Fotod: Zoran Grojic