Niitvälja Golfitähtede hooaja avastardid Hispaanias

« Tagasi 12.01.2018

Niitvälja Golfitähed alustasid oma 2018. aasta võistlushooaega kahenädalase reisiga Hispaania päikeserannikule Andaluusias.
Esimesel nädalavahetusel olid Lauro golfiklubis toimunud U21 vanusegrupi võistlusel FinnishGolf.com Open võistlustules Kevin Cristofer Jegers ja Mattias Varjun.
Suurepärase 6. koha oma hooaja avavõistlusel saavutas Kevin, mängides 74, 75 ja 70 lööki. Tugevas konkurentsis edestasid meie Golfitähte vaid tugevad hispaanlased, kelle hulgas ka WAGRi tabelis 52. kohta hoidev Angel Portillo Hidalgo.
Kolmekuulise sisehooaja järel suutis Kevin edestada ka maailma huvitaivamaks golfimängijaks peetava Miguel Angel Jimenezi poega Victor Bravo Jimenezi. Mattias Varjun lõpetas jagatud 30. kohaga.
Võistlustulemused

Teiseks võistluseks oli Golfitähtedel juba 4 päevane meesteklassis toimuv Copa Andalućia kuninglikus Real Club de Golf Guadalminas, kuhu peale saamiseks pidi HCP olema + märgiga. Mattias Varjun mängis iga päevaga paremini (76, 73, 78 ja 72) ja lõpetas kokkuvõttes oma võistluse väga tubli 30 kohaga. Tema stiilinäidet 5. rajalt, kus ta mängib välja PARi saab vaadata Niitvälja Youtube kanalist
Eriti hästi mängis ta viimased 10 rada tehes 3 birdiet. Sellega sai ta viimase päeva tulemuseks raja PARi. Mattiase treener David Silva oli poiste esinemisega väga rahul ja kiitis just igap äevaga paremaks läinud mängu. Eelviimasel päeval olid väga rasked ja tuulised ilmastikuolud ja kahjuks oma hooaja avavõistlusel muidu korralikult mänginud Carl Enn Hellat seetõttu neljandale päevale ei pääsenud.
Kogu võistluse tulemusi näeb siit

Homme tehakse veel korralik treeningpäev Lauro Golfis ja öösel sõidetakse Eestisse tagasi, et veebruarikuus uuesti Hispaaniasse murulaagrisse tulla.