Niitvälja Golfiklubi valiti taaskord Eesti parimaks

« Tagasi 04.12.2012

Eesti Golfi Liidu hooaja lõpetamine toimus uues Lennusadama muuseumis, kuhu olid kutsutud klubide presidendida ja kaptenid, parimad juuniorid, EGL Ernst & Young Edetabeli TOUR 2012 võitjad, varasemad Eesti meistrid, koostööpartneid ja sponsorid.

Enne parimate autasustamist avalikustati üldkoosolekul valitud uus Liidu president kelleks osutus Arti Ots. „Olen väga tänulik selle usalduse eest ning ootan põnevusega, et saaksin Eesti golfimaailma ka seestpoolt vaadata. Näen, et Eesti golfimaastikul on kõvasti potentsiaali ning hea meeskonna, selge nägemuse ja järjepideva tööga annab siin palju ära teha,“ ütles värske Eesti Golfi Liidu juht Arti Ots.

Edasi mindi parimate autasustamisega ning esimesena said auhinnad EGL Juunior Touri 2012 võitjaid :

Poisid U12 (8 osalejat) 1. Kevin Christopher Jegers (Niitvälja Golfiklubi, NG) 2. Joonas Juan Turba 3. Sam Schmidt.

Poisid U15 (6) 1. Karl Aru 2. Carlos Kirtsi 3. Ott Johann Post

Poisid U18 (13) 1. Egeti Liiv 2. Sander Aadusaar (NG) 3. Martin Järve (NG)

Tüdrukud U12 (3) 1. Triin Marleen Ustal  2. Karola Soe  3. Kristel Soe

Tüdrukud U18 (6) 1. Liis Kuuli (NG) 2. Getter Saaroja (NG) 3. Alice Andressoo

EGL Ernst & Young Tour võitjad autasustas Ernst & Young esindaja Hedwig Meidra:

Naised (22) 1. Merlin Palm (NG) 2. Mari Hütsi (NG) 3. Anneli Esken

Mehed (98) 1. Martin Järve (NG) 2. Georg Reintam (NG) 3. Sander Aadusaar (NG)

Parima klubi auhinna sai Liidu juhatuse poolt Niitvälja Golfiklubi, parim Greenkeeper´i tiitli Regardt Barnard (EGCC), parim Treener Paul Põhi. Eraldi tänati väljapaistva töö eest golfiõpetuse arendamisel Mari Suursalu Eesti Golfikooli töö eest ning anti pidulikult üle R&A poolt saadetud laste golfisetid, et oleks võimalik lastega ka talvisel ajal trenni teha. Väljapaistva töö eest rahvusvaheliste võistluste korraldamisel tänati juhatuse poolt EGCC klubi ja väljakut.

Sellega sai 2012. aasta golfihooaeg Liidu poolt  kokku võetud kuid see ei tähenda, et töö talveks on seiskunud. Vastupidi, juba on alustatud saavutustoimkonna poolt koondise ettevalmistusega ning juhatus järgmise hooaja planeerimisega.