Niitvälja Golfiklubi tegi EMV’l puhta töö

« Tagasi 30.08.2015

Jõelähtmel lõppenud golfi Eesti löögimängu meistrivõistlustel võitis meestest kindla esikoha Sander Aadusaar Niitvälja Golfiklubist.

Eesti golfi edetabeli üldliider mängis mõlemal võistluspäeval 73 lööki, mis kahe päeva kokkuvõttes tegi +2 ja edestas järgmisi rohkem kui 6 löögiga.

Aadusaar võitis sellega oma esimese Eesti meistritiitli, varasemalt on ta võitnud hõbe- ja pronksmedali.
” Võistlustingimused olid ka täna rasked ja kerge mängida ei olnud, kuid suutsin siiski keskenduda ja enesekindluse leida ning oma mängu mängida,” kommenteeris Aadusaar pärast võistlust.

Uue põlvkonna tulekust Eesti golfis andsid jõuliselt märku samuti Niitvälja golfiklubi liikmed 14-aastane Carl Hellat, kes võitis hõbemedali ja 15-aastane Mattias Varjun pronksmedali võiduga. Hellat mängis esimesel võistluspäeval 78 ja teisel 74 lööki.

Aadusaarele kaotas Hellat kuue löögiga. Pronksmedali saavutanud Varjun mängis 76 ja 77 lööki ning jäi Hellatist omakorda maha vaid ühe löögiga. Tiitlikaitsja Egeti Liiv jäi neljandaks, tema mänguringid olid 75, 79.

Naistest kaitses tiitlit Annika Meos Niitvälja Golfiklubist, kes mõlemal päeval mängis 80 lööki. Hõbemedali võitis Kadi Hilpus Meldrum EGCC-st, tema jäi võitjast maha 4 löögiga. Pronksmedali võitis Mari Hütsi Niitvälja Golfiklubist, tema mänguringid olid 87, 83.

Lisaks võitis Timo Raukas U18 arvestuses meistritiitli.

KÕIK TULEMUSED

FOTOD:

MEEDIA:

 

Õnnitlused kõikidele võitjatele ja teistele Niitvälja värve kaitsnutele!