Niitvälja Golfiklubi – Eesti parim!

« Tagasi 09.12.2015

Eesti Golfi Liit valis Niitvälja Golfiklubi taaskord Eesti parimaks klubiks! Meil on suur heameel, et meie väljakujuht Kristel Mülle-Vaik valiti aasta parimaks greenkeeperiks, Sander Aadusaar parimaks meesgolfariks, Annika Meos parimaks naisgolfariks, Carl Enn Hellat parimaks juunioriks, Raivo Velsberg parimaks seenioriks, Arvo Hiller parimaks meesveteraniks ja Liis Veltmann parimaks naisveteraniks.

24. novembril toimus Swissotellis tänavune Eesti Golfi Liidu hooajalõpu üritus, kus traditsiooniliselt tunnustati hooaja parimaid ning tänati koostööpartnereid. Hooaja parimate valiku tegid sportlike tulemuste alusel Liidu saavutusspordi, seenioride ja mid-amatööride toimkonnad. Parima klubi valimisel olid aluseks klubi noortetööde korraldus, liikmeskonna juurdekasv ning klubi sportlikud tulemused.

Esimest korda aasta parimaks meesmängijaks valitud Sander Aadusaar kommenteeris oma võitu järgmiselt: “Teen kõik selleks, et järgmisel aastal veel paremaid tulemusi näidata”. Lisaks Eesti meistritiitli võitmisele lõpetas Aadusaar Venemaa lahtised meistrivõistlused teise kohaga, jagas Poola lahtistel meistrivõistlustel viiendat kohta ja saavutas Rootsi suurimal juunioride U21 võistlustel Skandia Junior Open teise koha.

Parimaks naisgolfariks nimetati valitsev Eesti meister Annika Meos, kes tundis tunnustuse üle uhkust ja saatis oma tänusõnad video vahendusel Šotimaalt. Parimaks juunioriks valiti Carl Enn Hellat. 14-aastane mängija lõpetas Eesti meistrivõistlused teise kohaga ning tegi tervikuna stabiilse ja eduka hooaja.

Ülejäänud kategooriate parimad olid:
Parim mid-amatöör naine: Apawan Chinglek
Parim mid-amatöör mees: Janar Toomesso
Parim meesseenior: Raivo Velsberg
Parim naisseenior: Kersti Klaas
Parim meesveteran: Arvo Hiller
Parim naisveteran: Liis Veltmann

Aasta treener 2015: Egert Põldma
Aasta klubi 2015: Niitvälja Golfiklubi
Aasta greenkeeper 2015: Kristel Mülle-Vaik

Naiste Estonian Amateur Ranking 2015:
I koht – Anneli Esken
II koht – Annika Meos
III koht – Hanna-Maria Tammo

Meeste Estonian Amateur Ranking 2015:
I koht – Sander Aadusaar
II koht – Egeti Liiv
III koht – Kristo Tullus

Golfiaasta mõnusal lõpupeol olid kohal enamiku klubide tegevjuhid ja presidendid, arvukalt sponsoreid ning toetajaid. Eesti Golfi Liit tänab kõiki, kes aitavad golfi Eestis populaarsemaks muuta ning soovib ilusat hooaja lõppu ja edukat olümpia-aastat 2016.

Vaata lõpuürituse galeriid SIIT.

Allikas: EGL, www.golf.ee