Niitvälja Golfi väljakud avatud talvegriinidega!

« Tagasi 21.02.2014

Ära ei tahaks sõnuda, aga erinevad meediaväljaanded räägivad, et talv on selleks korraks läbi. Kui nii, siis suurepärane! Praegused soojad ilmad on teinud võimalikuks selle, et Niitvälja väljakud on suures osas lume alt välja sulanud ja täiesti mängitavad.

Anname teada, et alates 22. veebruarist saab minna Niitväljale mängima nii PAR 20- või Park-väljakule. Ootame väljakule kõiki neid mängijaid, kellel on soetatud 2014. hooaja mänguõigus. Tii-ajad palume broneerida GolfBoxis.

Niitvälja Golfi head green keeper Paul Roocroft’i sõnul on väljakud veebruari kohta suurepärases seisus: „Kui talvekahjustusi üldse on, siis väga vähe, ning paar kohta on veel pisut niisked. Hetkel teritavad meie mehaanikud masinatel terasid ja teevad neile täishooldust, lisaks on näha mehi Park-väljakul toimetamas. Loodetavasti algab Niitväljal peagi võrratu hooaeg.”

Kasutusel on nii talvegriinid kui ka talvetiid (otsi neid fairway’de algusest).

Hoidkem sellest loogikast kinni ja laskem päris tiidel ja griinidel veel soojemaid ilmu oodata, et saaksime kevadel ja suvel võimalikult heas korras väljakut kasutada. Väljakult on talveks maha võetud ka radade alguses olevad infotulbad – loodame, et see puudus ei heiduta juba Niitvälja väljakuga tuttavaid mängijaid.

Klubihoone jääb hetkel veel suletuks ja green-fee-mängijaid praegu väljakule ei lubata.

Mängijad, kes ei ole veel jõudnud osta 2014 aasta mänguõigust, saavad seda teha vastavalt meie kodulehel toodud infole. Juhul kui mänguõiguse ostuplaanidega tekib küsimusi, palun saada e-kiri kreete@niitvaljagolf.ee või helista 6780454.

 

Head talvist golfi soovides,

Niitvälja Golfi meeskond