Niitvälja Golf Openil

« Tagasi 19.07.2017

Neljapäeval 20. juulil algab Inglismaal Royal Birkdales järjekorras 146 Open. Sellel aastal on Open meile aga eriti lähedane, sest Niitvälja on Openil mitmeti esindatud.

Esiteks on Openil väljakuhoolduse ja võistluskorralduse telgitagustega tutvumas Niitvälja greenkeepingu juhid. Täna kohtusid nad Royal Birkdale väljakujuhiga ja on just minemas väljakut inspekteerima. Toome teile nädalavahetuse jooksul värskeid muljeid ja emotsioone kohapealt.

Kristel Mülle-Vaik Royal Birkdale väljakujuhiga

Teiseks on Openile jõudmas meie eelmise aasta Triobet (nüüd Betsafe) Hooaja Edetabeli võitjad Ingrid Jegers ja Aive Poom, kes võtsid oma pered kaasa. Noor Kevin Christopher Jegers vaatab üle, mida on vaja veel teha, et ise samal tasemel kaasa mängima hakata. Ka nende emotsioone ja pildimaterjali püüame teile nädalavahetuse jooksul läbi Facebooki jagada.

Lisaks Niitvälja inimestele on Birkdales tagasi legendaarne Claret Jug koos eelmise aasta võitja Henrik Stensoniga.

Henrik Stenson tagastamas Claret Jug'i

Ning juba 5. aastat tähendab Open meie jaoks Golfisõprade Klubi Invitational võistlust Niitväljal, mis toimub laupäeval 22.07 ja mille kogu tulu läheb Niitvälja noorteprogrammi hüvanguks. Sellega seoses on laupäeval väljak terve päev suletud.