NG Junior Open ja Wilson Lasteturniir 2013 avalöök tehtud

« Tagasi 08.05.2013

Läinud pühapäeval startisid Niitvälja Golfi lastevõistlus Wilson Lasteturniir 2013 ja NG Junior Open. Juuniorite võistlus kuulub ka EGL-i Eesti Golfikooli Juunior Tuuri sarja. Tänaseks juba pikkade traditsioonidega lastevõistlused tõid Niitväljale palju ootusärevuses ning naerusuiseid lapsi ja noori. Lisaks eesti noortele tulid väljakule mõõtu võtma võistlejad Soomest.

WILSON LASTETURNIIR 2013 / I OSAVÕISTLUSE TULEMUSED

Wilson Lasteturniiri esimese osavõistluse esikohad pälvisid erinevates vanuseklassides Elise Ernesaks (10–14 a), Richard Teder (6–9 a) ja Kaspar Helm (6–9 a, kohandatud tiidelt). Pikima avalöögi sooritas 5. rajalt kohandatud tiilt vanuseklassis 6–9 a Kaspar Helm ja punaselt tiilt vanuseklassis 6–9 a Richard Teder. Lähim lipule erivõistluse 2. rajal võitis vanuseklassis 6–9 a Kristofer Kosemaa. Võistluste pisemad said võistelda SNÄGi täpsusvõistlusel, mille võitjaks osutus Mia Maria Jaakson ja SNÄG chippamise võistlusel, mille võitjaks tuli Richard Teder.

Kõik võistustulemused.

NG JUNIOR OPEN 2013 / I OSAVÕISTLUSE TULMUSED

U12 poiste parim oli Kevin Christopher Jegers (HCP 10,4, +3) , U15 Karl Krister Kilkson (HCP 18,8, +7), U18 poistest parim Martin Järve (HCP 3,9, -1) ja tüdrukutest Getter Saaroja (HCP 9,8, +6) ning U21 parimad olid Annika Meos (HCP 1,2, +6) ja Johann Andreas Härma (HCP 5,0, +9 )

Päeva parima scratch tulemuse mängis välja Martin Järve (HCP 3,9, -1) 75 lööki.

Erivõistluse lähim lipule võitis Joonas Juan Turba (HCP 12,4, +8, rada 2 – tulemus 1.80).