Tänavused klubi meistrid on Martin Järve ja Annika Meos

« Tagasi 11.08.2012

Niitvälja Golfiklubi 2012. aasta meistrid on selgunud! Meestest tuli meistriks Martin Järve, naistest Annika Meos, meesseenioridest Raivo Velsberg, naisseenioridest Anne Petter. Klubi parimateks tulid hcp 18,4-36 klassis meestest Rene Aguraiuja ja naistest Teele Tohver. Kõik meistrid said autasustamisel kaela Kuldar Hüti tehtud väärikad medalid. Martin Järve ja Annika Meos saavad 2013. aasta meistrite selgumiseni kanda meistritiitlit ning kasutada parklas meistritele ette nähtud parkimiskohti.

Viimase võistluspäeva kõige põnevam võistlus käis meeste klassis esikoha nimel Martin Järve ja Sander Aadusaare vahel. Pärast esimest võistluspäeva oli Martinil kolmelöögiline edumaa, kuid teisel võistluspäeval suutis Sander esimese üheksa rajaga vahe viigiks mängida ning isegi juhtima minna, kuid neli järjestikust bogey 14.-17. rajal andsid Martinile taas ühe löögise edumaa ning viimasel rajal tegid mõlemad par´id ning meistriks tuli ühelöögise edumaaga Martin Järve. Kolmandaks tuli eelmise aasta meister Georg Reintam, kes kaotas liidrile viie löögiga.               Mehed HCP 0-18,4/ 51 osalejat
1. Martin Järve 75/79 +10
2. Sander Aadusaar 78/77 +11
3. Georg Reintam 83/76 +15

Naistest oli tänavu ülekaalukalt parim Annika Meos, kes esimesel päeval mängis välja korraliku tulemuse 75 lööki ning teisel päeval 80 lööki. Teiseks tuli sel aastal head mänguvormi ja arengut näidanud Liis Kuuli, kes mängis mõlemal päeval välja 84 lööki. Ka naiste klassis tuli kolmandaks eelmise aasta meister Merlin Palm, kelle kahe päeva tulemus oli kokku +28.
Naised HCP 0-18,4/ 10 osalejat
1. Annika Meos 75/80 +11
2. Liis Kuuli 84/84 +24
3. Merlin Palm 87/85 +28

Meesseenioridest on tänavu nii klubi kui Eesti meistrivõistlustel olnud võitmatu Raivo Velsberg. Esimese võistluspäeva tulemus 82 lööki kasvatas teisele päevale rajale minekuks vahe konkurentidega rohkem kui 10-löögiliseks ent teise päeva 92 lööki vähendas Raivo edumaad konkurentide ees, ent kindlustas siiski kuldmedali. Teise ja kolmanda koha kahe võistluspäeva tulemus +37 oli võrdne Jüri Petteril ja Rein Virul, kuid määravaks sai teise võistluspäeva tulemus, mis oli Jüril parem ning hõbemedal kuulus talle ning pronks Reinule.
Meesseeniorid/ 14 osalejat
1. Raivo Velsberg 82/92 +30
2. Jüri Petter 96/85 +37
3. Rein Viru 93/88 +37

Heameel on, et meie klubi tublid naisseeniorid mängisid välja korralikke tulemusi ning sealgi võistlusklassis jagus palju põnevust ka viimaste radadeni. Anne Petter läks finaalpäeva starti vaid ühelöögise edumaaga Ulvi Ingveri ees. Anne suutis eduseisu lõpuni hoida ja pisut kasvatatagi ning võitis kuldmedali kolmelöögilise edumaaga Ulvi ees. Kolmandaks tuli tulemusega +71 Anne Petter.
Naisseeniorid/ 5 osalejat
1. Anne Petter 92/96 +44
2. Ulvi Ingver 93/98 +47
3. Liis Veltmann 111/104 +71

Teist korda toimus eraldi arvestus võistlusklassis HCP 18,5-36 klubi parima tiitlile, võistlusklassi eesmärk on anda kõikidele kõrgema HCPga klubiliikmetele võimalus end löögimängus proovile panna ning kaasata klubi hooaja oluliseimal võistlusel-klubi meistrivõistlustel.  Klubi Parima tiitli võitis tubli +44ga Rene Aguraiuja, kellele järgnes +47 Aare Piirsoo ja +51 Sören Vetevool. Usume, et enamik selles võistlusklassis võistelnutest on uuel hooajal valmis juba meeste klassis ja valgetelt tiidelt võistlema. HCP 18,4 + klassis võistles koos meestega ka Kevin Christopher Jegers ja võitis neid kõiki ja sai sellega seoses klubi parimaks juunioriks.
Mehed HCP 18,5-36/ 13 osalejat
1. Rene Aguraiuja 89/99 +44
2. Aare Piirsoo 97/94 +47
3. Sören Vetevool 97/98 +51

Naistest oli teist aastat järjest HCP 18,5-36 klassis parim Teele Tohver, kes teisel võistluspäeval suutis oma tulemus üheksa löögi võrra parandada ning kasvatas sellega napiesimese päeva edumaa teise päeva lõpuks lausa 17-löögiliseks. Teiseks tuli +74ga Tiina Karjahärm ning kolmandaks +78ga Heret Ots.
Naised HCP 18,5-36/ 6 osalejat
1.Teele Tohver 105/96 +57
2. Tiina Karjahärm 108/110 +74
3. Heret Ots 106/116 +78

Pärast võistlust toimus klubihoones pidulik kolmekäiguline õhtusöök elava muusika saatel ning parimate autasustamine. Võidukõnedes märgiti tänavuste meistrivõistluste märksõnana ära kiireid griine ning väljakutseid esitanud lipupositsioone.

Niitvälja Golfiklubi tänab südamest kõiki võistlejaid, väljaku greenkeeperite meeskonda, Niitvälja Golfi personali võistlus kohtunikku Mati Timmuskit,  restorani HoleinOne, fotograaf Mats Soomret, medalite autorit Kuldar Hütti ning ürituse auhinnatoetajaid Fujitsu´t, Avonit ja LaheRoosi! Eraldi tänud tublidele vabatahtlikele: Helen Mikk, Anneli Pihl, Terje Teder, Eerika Bekker, Helimari Sakala, Marju Karimõisa, Simo Savila, Abella Allik, Liis Õll, Lembit Sammel, Simon Harli Allik, Markus Uppus, Hannah Segerkrantz, Karl Kristen Kilkson, Taavi Viirpalu, Mattias Varjun ja Markus Varjun.