Uue GC2 HMT golfiradari näidistreeningud mais 10 eurot

« Tagasi 28.04.2016

Teisipäeval 3. mail kell 19.00‒21.00 avab pro Martin Toom grupitreeningute välihooaja tasuta treeninguga (kohti 10), kus ta esitleb kõikidele osalejatele GC2 HMT golfiradarit. Registreeru tasuta treeningule caddiemaster’i telefoni või e-posti teel info@niitvaljagolf.ee.

Kõikidele teistele, kes treeningul osaleda ei saa, esitleb Martin GC2 HMT golfiradarit individuaalselt. Individuaalse näidistreeningu maksumus on 10 eurot, 50-minutilisel sessioonil mõõdetakse GC2 HMT-ga ära raualöögi ja driver’i-löögi parameetrid, tehakse videoanalüüs teie löökidest ja analüüsitakse  saadud andmeid. Videoanalüüsi teie löökidest ja GC2 HMT parameetrid saadab Martin soovi korral e-postkasti. 10-eurone pakkumine kehtib mai lõpuni, alates juunist maksab näidistreening 15 eurot.
Esimesed näidistreeningud on juba tehtud ja tagasiside on väga positiivne.

Mis asi on GC2 HMT golfiradar?

Martin Toom: 14 000 eurot maksev golfiradar on hinnalt võrreldav väikeautoga! Mul oli valida, kas soetada uus auto või investeerida kvaliteetsematesse treeningutesse. Otsustasin sõita vana autoga.

GC2 HMT Launche Monitor on tänapäeva monitoridest üks parimaid, GC2 HMT monitori kasutab ja eelistab enamik suuri golfivarustuse tootjaid ja ka maailma tuntuim treener Butch Harmon (Tiger Woodsi endine treener) eelistab seda masinat teistele monitoridele.

Kahele parimale Eesti golfimängijale (Sander Aadussaar ja Mark Suursalu) oli mul au juba masinat esitleda ja olen kindel, et informatsioon, mille nad said, tuli neile kasuks!

Siin paar YouTube’i linki. Vaadake, mida masinast räägitakse! Butch Harmon: https://m.youtube.com/watch?v=k54jRidNXyQ
                                                                                                                               Mark Crossfield: https://m.youtube.com/watch?v=QJtZnQGC_B8

Kui soovite täpsemalt aru saada, mis masinaga on tegu, siis ootan teid treeningule!

Registreeru treeningule ja huvi korral küsi lisa: Martin Toom, 5809 5617, martin@niitvaljagolf.ee.