Laste- ja noortevõistluse tulemused

« Tagasi 14.09.2015

Maist kuni septembrini toimus viis väga rõõmsat ja põnevat Niitvälja Laste-ja noortevõistluse osavõistlust. Ühtekokku osales sarjas 56 noorgolfarit vanuses 6 kuni 17.aastat, sealhulgas 42 poissi ja 14 tüdrukut.

Pühapäeval, 13. septembril toimunud viimane osavõistlus oli päikeseline ja emotsioone täis. Õnnitlused ja käepigistus viimase ehk viienda osavõistluse võitjatele Kaspar Helm, Piret Pihl, Amelii Randmäe, Kregor Ööbik ja Hart Oskar Aoveer ning erivõistluse ´pikim avalöök´ (rada 10) tublimatele Karel Räppole ja Piret Pihlile ning Ra Seppelile, kes lõi 11. rajal lipule kõige lähemale, tulemusega 13,72 m.

Lisaks tunnustasime viimasel osavõistlusel ka Niitvälja Golf laste- ja noortesarja hooaja edetabeli võistlusklasside parimaid. Edetabelit peeti võistlustel saadud punktide alusel. Iga võistluse eest läks mängijale edetabelisse tema sellel võistlusel saadud punktide summa. Punktiarvestusse läks läbi hooaja kolm parimat tulemust.

Hooaja edetabeli parimad: * Täispikad edetabelid avanevad kui klikite võistlusklassi nimele. 

Laste- ja noortevõistlus edetabel Par20 Poisid/Tüdrukud (Väike Tom)
I Hart Oskar Aoveer 48 punkti
II Robin Udodov 38 punkt

Laste- ja noortevõistlus edetabel Par20 Tüdrukud
I Amelii Randmäe 18 punkti
II Mia Maria Jaakson 17 punkti

Laste- ja noortevõistlus edetabel Par20 Poisid
I Kregor Ööbik 34 punkti
II Andreas Toomas Kuusk 30 punkti

Laste- ja noortevõistlus edetabel Park väljak Tüdrukud
I Piret Pihl 57 punkti
II Natalie Heleen Strazds 56 punkti

Laste- ja noortevõistlus edetabel Park väljak Poisid
I Kaspar Helm 69 punkti
II Mikk Soomre 59 punkti

Võistluse galerii leiate SIIT ning Mats Soomre galerii SIIT.

Suur aitäh kõigile Niitvälja Golf laste- ja noortesarja võistlejatele, lapsevanematele ja kaasaelajatele! Suured tänud ka võistlussarja toetajatele Kalev, Goodmark, Pirita Seikluspark, Zoo Seikluspark, Nõmme Seikluspark, Salomon, Pilgrim Book, Bo Golf, Frida.