Kojamees Golfi tulemused

« Tagasi 13.04.2015

Pühapäeval, 12. aprillil toimus meie hooaja esimene võistlus Niitvälja Golfi Kojamees.
Päev algas päikesepaisteliselt ja rõõmsalt. Kuna algselt oli Kojamees Golf planeeritud korraldada koos talgutega, siis kogu ürituse raames oli kõigil kohustus parandada võimalikult palju griiniauke. Tuletasime enne võistluse algust meelde, et alati tuleks oma löögijäljed griinil parandada ja lisaks seda, kuidas seda on korrektne teha. Parimale ehk mängu jooksul kõige rohkem löögijälgi parandanud mängijale oli eriauhind. Tosina Titleist Niitvälja logopalle sai endale Janno Sild, kes parandas sellel võistlusel kõige rohkem löögijälgi- 39. Keskmiselt parandas iga osaleja lisaks enda pallijälgedele kümme palliauku.

Võistlusel osales kokku 60 golfisõpra. Autasustati iga võistlusklassi kahte parimat:

  • Meeste HCP 0‒18,0 grupis sai esikoha Andrus Tammo tulemusega 37 punkti, talle järgnes Raido Raamat tulemusega 33 punkti;
  • Meeste HCP 18,1‒36 grupis võitis Markus Mandala 37 punktiga ja talle järgnes Ivar Kiigemägi 35 punktiga;
  • Naistest võidutses Marianne Reimal, kes kogus 36 punkti, talle järgnes Sinne Liiv 32 punktiga.

Karikateks olid seekord võistluse nimega seoses luuad. Esikoha võitjad said lisaks hea õnne karikatele ka 50-eurosed Mack Bar-B-Que kinkekaardid ja runner-up’id tosina Titleist Niitvälja logopalle.

Erivõistlustel olid parimad Raido Raamat, kes lõi pikima avalöögi 18. rajal, ja Rasmus Reimo, kes lõi oma palli lipule kõige lähemale kuuendal rajal. Eriauhinnad panid välja Saku ja Mack Bar-B-Que.

Vaata kõiki tulemusi SIIT.

Täname kõiki osalejaid ja kohtume uuesti juba Niitvälja Golfi avavõistlusel 1. mail!