Klubihoone ehitusest

« Tagasi 17.10.2014

Klubihoone ehitus on alanud ja selle alguskuupäevaks sai lõpuks 7. oktoober 2014. Meie kodune klubihoone jõudis seega avatud olla 17 hooaega ja sellisel kujul me seda enam ei näe. Küll jäävad alles mõni äratuntav detail ja harjutusväljakute poolne fassaad suhteliselt sarnases mahus. Täna käivad majas aktiivsed lammutustööd, millest edastame teile siinkohal mõned pildinäited. Rohkem pilte tööde käigust saab vaadata meie Facebooki lehel, uuendame seda iga nädal.

Lammutatavas majas ringi käies näeb mõnda asja täiesti uue pilguga. Näiteks saab naiste riietusruumi väiksus eriti arusaadavaks, kui vaadata seda ruumi ilma mööblita. Palume oma klubi naistelt vabandust, et olete pidanud aastaid kitsust kannatama, aga samas lubame, et 2015. aasta hooajaks avatavas majas on olukord teile täiesti vastupidine – avar, mugav ja hubane.

Koos lammutustöödega on alustatud ka uue majaosa vundamendi kaevetöid ja juuresolevatelt piltidelt saate natuke aimdust, kuhu maja vundament tuleb ja kuivõrd kaugele maja sellega seoses laieneb.

Lõpetuseks tahame siinkohal veel kord toonitada, et klubihoone on praegu ehitustsoon, mis on aiaga piiratud ala. Sellele alale ei ole kellelgi õigust ehitajapoolse loata siseneda, sest ehitusega seoses tuleb järgida selgeid tervisekaitse- ja ohutusnõudeid. Seega palun piirduge vaatlustega väljastpoolt aeda ja aeg-ajalt meie Facebooki lehel fotosid sirvides. Caddiemaster on vanas klubihoones endiselt avatud. Ootame teid golfama!