Kaitseminister külastas Niitväljat

« Tagasi 29.08.2017

Täna külastas Niitväljat Eesti Vabariigi kaitseminister hr. Jüri Luik. Seoses peatselt toimuva valdade liitmisega moodustub Lääne-Harju vald, mis hõlmab mitut strateegilist sõjalist piirkonda nagu näiteks Ämari ja Paldiski. Ta kohtus siin loodava valla esindajatega ja Niitvälja valiti kohtumispaigaks meie pikaaegse koostöö tõttu Eesti Kaitseväe ja eriti Õhuväega.

Härra minister kiitis Niitvälja koostööd Kaitseväe ning Carolin Illenzeeri fondiga ja tundis hea meelt, et ka ettevõtted ja kolmanda sektori organisatsioonid löövad riigi kaitsevõime tõstmisel kaasa. Samuti kasutas hr. Luik juhust ja ostis kaks heategevuspalli Carolin Illenzeeri fondi toetuseks, mis juba sel pühapäeval President Cupil Eesti Õhuväe helikopteriga griini kohale tõusevad ning sealt augu poole kukutatakse.

Vaata siit kahe aasta tagust meeleolukat videot Helikopteriaktsioon 2015

Kas sinul on juba heategevuslikud pallid ostetud? Kui pole, siis tee seda esimesel võimalusel Niitvälja caddiemasteris või kandes annetusraha (1 pall – 20 €, 2 palli 30 €, 3 palli 40 €) MTÜ Tallinna Golfiklubi arveldusarvele EE901010052004625005. Nii teed head lastele, Eesti kaitsevõimele kui iseendale.

Kõigile ostetud pallidele pannakse peale number ning auku läinud palli omanik saab 30% teenitud summast endale. Kui ükski pall auku ei jõua, siis saab augule lähima palli omanik 20% summast endale.

Kaitseminister hr. Jüri Luik heategevuspallidega