Eduka Sõbrannade sarja kokkuvõte

« Tagasi 13.09.2012

12. septembril  jõudis mõnusa koosviibimisega restoranis  Number 9 lõpule  kogu hooaja kestnud naiste golfisari “Sõbrannad”. Kaheksast osavõistlusest koosnenud võistlussarjast võttis osa 40 naisgolfarit.

Laupäeval, 8. septembril toimus viimane osavõistlus pisut pidulikumalt ja erivõistlustega rikastatult.Võistlussarjas peeti arvestust nii meeskondlikult (best ball) kui ka individuaalselt. Finaalvõistluse parimad olid võistkondlikult: Marju Karimõisa ja Evelin Mägioja ning teiseks tulid Ulvi Ingver ja Liis Veltmann. Individuaalselt olid parimad Marju Karimõisa ja Aive Poom.
Finaalvõistluse eriauhindade võitjad:
pikim avalöök / rada 1/ Ave Epner;
lähim lipule / rada 6 / Ingrid Jegers 3,82m;
lähim lipule / rada 13 / Liis Veltmann 2,56m.

Võistlussarja parimad paarid olid kokkuvõttes:

1. Kaire Kastor ja Aive Poom
2. Karin Mängel ja Katrin Tiitus
3. Ingrid Jegers ja Margit Sunni

Individuaalsed parimad erinevates HCP gruppides olid: Merle Eenmaa, Rita Rätsepp, Aive Poom ja Terje Teder.

Meeleolukal koosviibimisel tegid kõik osalejaid ettepanekuid uueks hooajaks ning lõpuks hääletati erinevad ettepanekud ka läbi. Väga üksmeelselt oldi seisukohal, et jätkame sarja paaride võistlusena, paras sagedus on igal teisel nädalal, iga kord võiks olla erinev võistlusvorm ja võistlusklasse võiks olla rohkem.

Kõige suuremateks võistlussarja plussideks hinnati võimalust saada võistluskogemusi ja saada tuttavaks teiste golfiklubi liikmetega. Heameel on sellegi üle, et mitmedki naisgolfarid, kes sellel aastal sarjas ei osalenud – on seda lubanud kindlasti järgmisel teha!

Aitäh kõikidele aktiivsetele golfinaistele toreda hooaja eest ja aitäh rikkaliku auhinnalaua eest AS Prikele, Spolemanile, Laulasmaa SPA´le, Tallinkile, Seldrenile, Salomonile jt.

 

Ulvi Ingver

Niitvälja Golfiklubi naistetoimkonna juht

 

Finaalvõistluse galerii leiate SIIT.