Danske Bank Rohelise Raja Greensome´ i tulemused

« Tagasi 22.09.2014

Möödunud pühapäeval toimus eelkõige uutele golfisõpradele suunatud hooaja suurem lõpuvõistlus – Danske Banki Greensome. Võistluse eesmärk on anda uutele golfaritele täispika ehk 18-rajalise võistluse kogemus ning integreerida neid aktiivsesse klubiellu mängides paarismängu madalama händikäpiga klubiliikmetega. Tänavu osales võistlusel kokku 100 golfisõpra ehk 50 uut ja 50 kogenud golfarit. Päeva parim paar oli 46 punktiga Mattias Varjun ja Anu Kendra.

Alates eelmisest aastast koolitatakse Niitväljal uusi golfisõpru uue Rohelise Raja põhjaliku ja järk-järgulise programmi järgi. Tänu uudsele ja põhjalikumale algkoolitusele on golfi juurde jäänud tavapärastest GreenCardi kursuste-aegadest rohkem mängijaid. Rohelise Raja toetaja on mõlemal hooajal olnud Dankse Bank, tänu kellele sai taaskord teoks ka hooaega lõpetav suur paarismängu võistlus, mis muide oli kõikidele Rohelise Raja läbijatele ning Niitvälja Golfiklubi liikmetele tasuta.

Võistluse kohtunik oli seekord Karli Kütaru, kes kommenteeris, et hoolimata reeglite koolitustest tekib uutel mängijatel palju küsimusi ning võistluspäeval oli põnevaid olukordi selgitades ning lahendades tööd kuhjaga. Osalejad, aga olid rõõmsad, et täispika raja läbimine oskaja golfimängijaga oli nagu teiseks mentorringiks, kus sai palju uusi teadmisi, mida nn ´omasugustega´ mängides on keerukas saada.

Greensome võistluse tulemused:

I koht Mattias Varjun ja Anu Kendra 46 punkti

II  koht Pille Mai Mandre ja Tarvo Tikand 41 punkti  (parim in)

III koht Olavi Eerma ja Kristel Lembit 41 punkti (parim in 4 kohast)

Kõik tulemused leiate SIIT.

Parim scratch Mattias Varjun ja Anu Kendra 88 lööki

Lähimale lipule lõi 6ndal rajal algajatest Kadi Hõbenik (19,21m) ja edasijõudnutest Pille-Mai Mandre (2,8m).  Pikima avalöögi 10ndal rajal tegi algajatest Mart Seidelberg ja edasijõudnutest Mattias Varjun.

Lisaks autasustati  pärast võistlust suvise võistlussarja  Niitvälja 9 by Danske Bank  parimaid. Suvel  mängiti kokku 6 erinevat ja põnevat võistkondliku mänguformaati ning nüüd hooaja lõpus said parimad individuaalsed mängijad auhinna. Individuaalne paremusarvestus oli kohtade põhine. Arvesse läks iga mängija puhul 4 parimat kohta.

Esimene ja teine koht  koht läksid jagamisele Henk Tutti ja Madis Metsa vahel, kellele järgnesid Ahto Luhamäe, Sven Naarits ja Ivo Bachmann.

Autasustamise viis koos kohtunik Karli Kütaruga läbi Danske Bank esindaja Ettevõtete Panganduse
Asedirektor Andrus Soodla

Aitäh kõikidele osalejatele ja Danske Bankile! Peatsete kohtumisteni golfirajal!