Cramo Cup kvalifikatsioon

« Tagasi 21.05.2013

Niitvälja läbi aegade populaarseim võistlus Cramo Cup korraldab sel aastal esmakordselt kvalifikatsiooni võistluse. Viimastel aastatel on ootelisti jäänud rohkem kui paarkümmend mängijat, kvalifikatsioon korraldataksegi selleks, et pakkuda kõigile huvilistele võimalust üritusest siiski osa saada.
Cramo kvalifikatsioon toimub esmaspäeval, 27. mail kell 17:00-18:12. Kõikidel osalejatel on tarvis mäng caddiemaster’isse eelnevalt lihtsalt registreerida selgitusega, et minnakse kvalifikatsiooni mängima ning pärast tuleb allkirjastatud kaardid ära anda.Võistlus toimub meeste ja naiste ühises arvestuses ning mängitakse punktimängu. Kvalifikatsiooni 10 parimat saavad õiguse osaleda Cramo Cup´il (osavõtutasu tuleb siiski tasuda). Toitlustust ning auhindu seekord ei pakuta, samuti puudub osavõtutasu, kuid kel puudub hooajaline mänguõigus, peavad greenfee eest tasuma 40 EURi.

Cramo Cup 2013 toimub 8. juunil ning võistlusele pääsevad registreerunud mängima järgmiste eelistuste alusel:
1. Cramo külalised;
2. Cramo kvalifikatsiooni 10 paremat;
2. 2012. a BC Kalev/Cramo hooajakaarti omavad golfarid;
3. Niitvälja Golfiklubi koduklubiks valinud golfarid.

*Kõigil, kes ei saa või ei soovi kvalifikatsioonis osaleda, aga ikkagi tahavad Cramol osaleda, siis palume siiski võistlusele registreerida ehk jääb kutsetega kohtades jm kohti üle!