Captain Challenge tulemused

« Tagasi 26.07.2014
Reedel  toimus Niitvälja Captain Challenge 2014. Võistlusklasside parimad olid Martin Järve -3, Priit Roosipuu -5, Ülo Vahimets -3, Ulvi Ingver +2 ja Kristel Reimo -4. Meestest tegi parima scratchi Martin Järve 71 lööki. Naiste parim scratch läks ümbermängimisele: Ulvi Ingver, Triinu Tombak ja Kristel Ulla mängisid kõik 93 lööki ning võitjaks tuli kolmandal lisarajal Ulvi Ingver. Esimesel lisarajal langes välja Triinu, teine mängiti viiki ja kolmandal rajal lõi Ulvi sisse korraliku pika puti, mis talle võidu tõi.Võistlusklasside parimad:

Mehed HCP 0–11,4 HCP- Strokeplay; kollastelt tiidelt
1. Martin Järve -3
2. Sander Aadusaar Par

Mehed HCP 11,5–18,4 HCP-Strokeplay; kollastelt tiidelt
1. Priit Roosipuu -5
2. Arvo Hiller -2

Mehed HCP 18,5–36,0 HCP-Strokeplay; kollastelt tiidelt
1. Ülo Vahimets -3
2. Andrus Valma +1

Naised HCP 0–18,4 HCP-Strokeplay; punastelt tiidelt
1. Ulvi Ingver +2
2. Triinu Tombak +3

Naised HCP 18,5–36 HCP-Strokeplay; punastelt tiidelt
1. Kristel Reimo -4
2. Karoliina Heck Par
Kõik tulemused leiate SIIT.

PS! Kõik kapten Erko Tähtist (+4) paremini mänginud golfarid said kingiks jäätise :)

Pärast võistlust nimetas kapten Erko Täht võistlusklasside kolm parimat mängijat, kes saavad esindada Niitvälja Golfi kapteni meeskonda 16. augustil kell 10.00 algaval finaalvõistlusel „NG ja EGCC Captain Challenge Finaal 2014“, mis seekord toimub Niitvälja Golfis. Kaptenite finaalis saavad kapten Erko Täht meeskonnas osaleda ainult need kelle koduklubiks on Niitvälja Golfiklubi ning kes on vähemalt 18-aastased, osalemine on tasuta ning formaadiks on match-play ja foursome. Pärast Kaptenite finaalvõistlust toimub parimatele õhtusöök ja autasustamine restoranis Cru, orienteeruvalt algusega kell 20.00. Pidulikul lõpetamisel antakse võitjaklubile üle rändkarikas. Kutse õhtusöögile on isiklik ja kehtib ühele.

Seoses võistlustega loobusid oma finaalkohtadest Martin Järve ja Sander Aadusaar – neid asendavad finaalis Raivo Velsberg ja Indrek Turmen. Cristofer Hermann ei pääsenud võistlusele vanuse tõttu.