9 põhjust, miks olla Niitvälja Golfiklubi liige!/ Liikmemaks 2016

« Tagasi 31.03.2016

Niitvälja Golfiklubi kinnitas 2016. aasta klubimaksuks 100 eurot täiskasvanutele ja 20 eurot kuni 21-aastastele (kaasa arvatud) noortele.

Palume klubimaksu tasuda 9. aprilliks MTÜ Tallinna Golfiklubi kontole EE901010052004625005 ja märkida selgitusse, kelle eest klubimaks tasutakse. Pärast liikmemaksu tasumist saame tellida teile Eesti Golfi Liidult liikmekaardi ning aktiviseerida uue hooaja GolfBoxi konto.


Põhjused, miks olla Niitvälja Golfiklubi liige 2016. aastal!

Niitväljal hoiame selgelt lahus kahte eri tasu: esiteks mänguõiguse eest makstavat tasu ja teiseks klubi liikmeks olemise tasu. Siinkohal on õigustatud küsimus, mida siis klubi liikmeks olemine mängijale annab. Toome välja põhjused, miks on hea olla klubiliige.

 1. Klubi liikmesus on ainuke võimalus omada aktiivset ja aktsepteeritud händikäpi (HCP-d), mis annab võimaluse osaleda võistlustel ja pääseda mängima enamikule maailma tippväljakutest (tihti kehtivad HCP-piirangud).
 2. Klubi liikmemaksu sees on kindlustus, mis tagab mängijatele tervisekaitse väljakul ja varalise kaitse, kui oma löögi tulemusena põhjustatakse õnnetus (nt läheb katki mõne auto klaas) või kellelegi teisele tervisekahjustus, ja loomulikult hole-in-one’i-kindlustus ehk õnnestumise korral on võimalik kuni 500 euro väärtuses vääriliselt tähistada.
 3. 2016. aastal annab Eesti Golfi Liit esimest korda kõigile klubidega liitunud mängijatele kaasa Golfipassi, mis annab soodustusi kõikidel Eesti golfiväljakutel. Golfipassi väljastab ainult koduklubiks valitud klubi.

Need väljatoodud hüved kehtivad kõikidele golfimängijatele, kes liituvad Eestis mõne klubiga. Edasi vaatleme neid väärtusi, mida annab klubiliikmeks olemine just Niitväljal.

 1. Teeme kõvasti tööd klubivõistlustele korraliku auhinnalaua kokkupanemisel ja nende heal tasemel läbiviimiseks. Kõikidel meie korraldatavatel võistlustel (aga tihti ka partnerite korraldatavatel võistlustel) on klubiliikmetele soodsam hind ja seda 15 euro võrra. Seega juba kolmel võistlustel osaledes hoiab klubiliige hooaja peale kokku 45 eurot.
 2. Klubiliige saab õiguse osaleda Niitvälja Golfiklubi korraldatavatel tiitlivõistlustel, nagu Matchplay, HCP Matchplay ja klubi meistrivõistlused, ning klubi edetabelis.
 3. Pakume klubiliikmetele võimalust külastada suve jooksul tasuta kahte kontserti: esiteks Jaanigolfi lõpetavat Jüri Pootsmanni kontserti ja teiseks klubi meistrivõistlusi lõpetavat Tõnis Mägi kontserti.
 4. Korraldame terve hooaja vältel mitmeid põnevaid üritusi, mis on klubiliikmetele tasuta, näiteks kord kuus toimuvad Niitvälja Golfikooli seminarid, kohtumised põnevate klubiliikmetega jmt.
 5. Korraldame kaks sõpruskohtumist: Ozo golfiklubiga Lätis ja Messilä golfiklubiga Soomes. Sellest aastast tahame anda rohkematele klubiliikmetele võimaluse nendest üritustest osa saada ja seetõttu on kõik klubiliikmed, kellel on huvi sõpruskohtumistel osaleda, oodatud sellest teada andma e-posti aadressil merle@niitvaljagolf.ee. Täpsemalt kirjutame juba peatselt!
 6. Klubi liikmemaks on alati rahaline väljaminek ja seetõttu püüame pakkuda vastu rahalisi võite. Jätkuvalt on klubiliikmete kasutada järgmised soodustused:
 • range’i-pallide korv – 1,5 eurot (tavahind 2,5 eurot). Mängides aastas meie keskmise ehk 33 ringi ja kasutades iga kord ühe korvi palle, on võit 33 eurot;
 • Pro Shopi ostudelt 20% soodustus (kulutades aastas Pro Shopis pallidele, tiidele ja kinnastele 100 eurot, on võit 20 eurot);
 • restoranis 15% soodustus (kehtib nii restoranis kui ka 10. tii paviljonis). Võttes aluseks 10 eurot kulutusi söögi ja joogi peale ühe mängukorra kohta, tuleb klubi keskmise mängukordade arvu peale kokku võitu u 30 eurot hooaja kohta;
 • klubiliige saab tuua sõbra endaga koos mängima 20% soodsamalt;
 • klubiliige saab tuua inimese Rohelisele Rajale 10% soodsama hinnaga.

Lisaks panustab klubi olulisel määral noortetöösse, millesse suunatakse sellel aastal juba 21% klubi vahenditest. Tegeleme aktiivselt noorte treenimise, uute noorte golfi juurde toomise ja meie tippude toetamisega teel tippgolfari staatuseni. Saame seda teha tänu oma headele annetajatele Golfisõprade Klubile ja Euronicsile ning teistele eraisikutest annetajatele, kuid lisaks annetatavale rahale panustame 50% noorte eelarvest klubivahenditest juurde.