19.- 25. september

« Tagasi 18.09.2016

Kolmap, 21. sept Sõbrannad by Mammograaf VI. Juhend.
Neljap, 22. sept Nike Tuuri Grand Finaal. Lõplik edetabel
Reede, 23. sept Jooga proovitreening
Pühap, 25. sept Roheline Rada Greensome by Mandatum Life. Juhend.

Niitvälja Golfi Jooga alustab!

Reedel, 23.09 kell 17.45-18.45 toimub Niitvälja Golfi esimene jooga proovitreening.
Oled väga oodatud tasakaalustava jooga tundi, mille viib läbi juhendaja Evelin. Selga pane mugavad spordiriided, kindlasti võta kaasa pikkade käistega jakk, et tunni lõpuosa lõdvestuses jahe ei hakkaks. Tund toimub paljajalu, jalanõud saab saali seina äärde jätta. Kui soovid, võta kaasa oma matt (matid on kohapeal olemas), väike rätik ja veepudel. Tund toimub Tere tenniseskuses Tondil Sõjakooli 10, Liilia saalis. Parkimine keskuse parklas on tasuta. Klienditeeninduses küsi endale sissepääsukaart ja sind juhatatakse riietusruumidesse. Liilia saal jääb riietusruumidest väljudes vasakule. Treeningsaali sisenedes kirjuta oma nimi registreerimislehele. Tunni lõppedes puhasta oma matt pritsides sellele puhastusvahendit ja kuivatades paberiga. Vahendid on saalis olemas. Matt riputa seinale.
Enne ja pärast tundi saate esitada küsimusi, kohal on ka juhendaja Leelo.
Kui soovid proovitunnis osaleda, anna meile sellest palun teada kirjutades aadressile info@niitvaljagolf.ee või helistades numbrile 6780454 (caddiemaster).
Tuletame meelde, et septembris registreerunutele pakume kuukaarti hinnaga 39 eurot kuu (tavahind 59 eurot). Juba 03. oktoobril algab treeninghooaeg, mille kohta leiad rohkem infot SIIT.

Tule lae ennast uue energiaga, et olla tervem ja õnnelikum!