15.-21. juuni

« Tagasi 14.06.2015
Teisipäev, 16. juuni Niitvälja 9 by Danske Bank. Juhend.
Kolmapäev, 17. juuni Niitvälja Golf Sõbrannad by Mammograaf II. Juhend.Sõbrannad by Mammograaf teine osavõistlus toimub 17. juunil järjestikuste startidega 1. ja 10. avatiilt alates kella 15-st. Korraldustoimkond tervitab kõiki sõbrannasid avatiil tervitusjoogiga!
Võistluspäeval ootab ees palju palju põnevat – Park-väljakul mängitakse 18 rada individuaalset punktimängu ja raja läbimisel võib kasutada ainult viit golfikeppi (st golfikotis võib kaasas olla ainult viis golfikeppi vabal valikul). Lisaks on plaanis rikkalikult erivõistlusi: lähim lipule, pikim avalöök, kahe löögiga kõige lähemale lipule, täpseim avalöök, parim flight punktiarvestuses, kogu rada ühe palliga, saarerajal birdie või par ja ühel rajal on lausa nii, et kui avalöök läheb vette, on võimalik hoopis kingitus saada … Loetelu ei taha mitte lõppeda. Erivõistlustest juba täpsemalt võistluspäeval.
Sarja Sõbrannad by Mammograaf teise osavõistluse korraldustoimkond koosseisus Rita Rätsepp, Marit Antik ja Tiina Kuuli soovib võistlusega anda pisikese panuse sellesse, et kogu ühiskond oleks hoolivam ja tervem, toetades Sihtasutust Hille Tänavsuu Vähiravifond Kingitud Elu. Võistluspäeval jagab fondi Kingitud Elu kohta infot Rita Rätsepp ja kõigil on võimalus anda oma väike isiklik panus.

Neljapäev, 18. juuni Niitvälja Mizuno Tuur VII. Juhend.
Reede, 19. juuni Niitvälja Golf Jaanigolf. Juhend. Programm.